АнтиТроль• 24 сентября 2018

Що обрати Фетхие чи Сарігерме?

Не можу визначитись в плані зручності пляжу, наявності сильних хвиль та чистоти моря...
Я люблю транзисторы• 24 сентября 2018
Вы не первый раз спрашиваете, но как можно ответить , вы сами не пишите вводных данных. В разное время года в этих регионах разное море и т.д , и удобства пляжа зависят от сезона. В декабре везде пусто будет

автор АнтиТроль • 24 сентября 2018
Цікавить друга половина червня. З нами будуть маленькі діти.
Lunamama• 25 сентября 2018
Были в Саригерме во второй половине июня, море чистое, во второй половине дня волны есть.
автор АнтиТроль • 25 сентября 2018
Ответ дляLunamama
Дякую. Який готель Вам сподобався?
Lunamama• 25 сентября 2018
Мы были в Туи Фемели лайф тропикал, хороший отель . Для меня минусом Саригерме было то , что кроме маленького посёлочка, гулять негде.
автор АнтиТроль • 25 сентября 2018
Як Ваше враження про захід в море і взагалі про сам пляж?
Diana_D• 29 сентября 2018
Були в Сарігереме в кінці травня-на початку червня. Ось вона - непопсова Турція, для любителів спокійного відпочинку. Castle Resort & Spa Hotel. Природа та чистота повітря просто вражають. Ходили самостіно в гори. Захід в море пологий, піщаний, довго мілина. Але це не є проблемою. Пляж піщаний, широкий. В піску кажуть є які вулканічні примішки. Пісок сіруватий і дууууже нагрівається на сонці. Вранці море завжди було спокійне, до обіду з´являлися хвильки, як на фото. Але для купання не заважали зовсім. Море чисте й приємне.
Diana_D• 29 сентября 2018