черная мамба• 06 октября 2018
Посварилась з мамою.Точныше накрчала на неъ.Сижу реву.
Так мені не приємно від цього,але реально не знаю як себе вести і як виправити ситуацію. Зразу скажу і з чужими людьми не дуже хочеться маму обсуждати, тому попрошу кометарі без яду, а лише по суті.
Живемо в невеликому особняку ( я і чоловік), зробили ремонт, дещо докуповуємо з мебелі і предметів інтер"єру.
Вчора ввечері подзвонила мама сказала що хоче дещо зробити на стриху( дещо викинути, поскладати і т.д), чоловік запропонував їй допомогти, але відразу попередив що має час з будь-якої години ранку до 12.30 (потім в нього зустріч).Домовились на 9.30, мама приїхала в 11.00 і відразу почла просити чоловіка перенести зустріч і т.д.
Я працюю вдома і основна частина моєї роботи це дообідній період у вихідний день, тоді я і заробляю найбільше, працюю за компом і по телефону.
Плани кожної суботи в мене такі: супермаркет, приготування їжі, прибирання, домашня робота і паралельно моя робота.
Одним словом чоловік допомогти не зміг( хоча він ні мені ні їй ніколи не відмовляє ).Прийшлось допомагати мені, вся робота звелась до того щоб переглянути хлам в коробках і кульках ( я повинна була тримати освітлення і дещо подавати) і викинути дві коробочки.Чесно, це як на мене пуста трата часу і робота висосана з пальця в останній момент.При тому в мене постійно розривався тел і я бігала до кома вниз.
До того к залізти на чердак я поїхала в супермаркет , мама залищилась одна в квартирі.На столі лежали бошурки з диваном і столиком ( між якими ми обираємо) вона в різкій формі розкритикувала все і дала свої коментарі.На це я теж промочала.
В кінці було шкло якея замовила в якості фартуха на кухню.В мене воно чисто біле
Зранку мене запитали чому я зробила цей фартух без візерунків, малюнків і розводів, потім сказали що це як совдепівському туалеті і т.д....чесно...я просто мовчала
І ось тема шкла повернулась, мама голосно на кухні критикувала шкло, потім запитала скільки воно коштує, я відповіла що 6800 грн ( це видно була помилка), мене назвали безмозглою, без смаку і тд) я не витримала і почала кричати що це мій дім і я сама можу вирішувати що і як тут буде виглядати.Вона образилась, обізвала мене хамкою і сказала що ноги її більше тут не буде.
Зрозуміло, що її попустить і все замнеться, але я не хочу таких ситуацій, не хочу стримувати себе чи боятись що не зможу стриматись, я реально не знаю як себе вести і як це вирішити?
P.S всі покупки ми робимо за свої гроші і розраховуємо тільки на себе ( допомога від мами є, але ми стараємось обходитись без неї і вона дуже незначна)