ФФФФристайла• 11 октября 2018
Кератинове лікування, колиможна пофарбувати волосся?
Завтра йду на кератинове лікування, коли краще пофарбувати волосся, до чи після? Фарбуюся у нашого майстра, зараз вона у відпустці, думала може самій пофарбувати волосся, перед кератиновим лікуванням.Що порадите?
anna-ivasyuk• 11 октября 2018
Після кератинового вирівнювання волосся мій майстер радить фарбувалися через два тижні, а ще краще - через три. Я завтра буду фарбувати волосся, а в субботу також йду на кератинове вирівнювання