Магиня• 13 октября 2018
Крем для эклеров
Подскажите проверенный рецепт маслинного крема. Спасибо
краказябра• 13 октября 2018
Ответ дляDzvina_Dzvinochok
Маю хороший заварний. Всі в захваті.
Дайте рецепт, пожалуйста.
Dzvina_Dzvinochok• 13 октября 2018
Ответ длякраказябра
Дайте рецепт, пожалуйста.
2 склянки молока.
2 яйця
3ст ложки борошна (без гірки великої)
1скл. цукру (даю чуть менше, не повну)
1п ванільного цукру (нім.. або польща, в крайньому випадку наш др. оектер)
Масло (не спред) 150-200ГР
1.Борошно змішуєте з цукром в глибшій посудині, додаєте яйця і взбиваєте міксером.
2. В алюмінієву, антипригврну кастулю виливаєте молоко і доводите до кипіння.
3. Газ на мінімум і додати попередню массу.
4. Мішати і розтирати гульки поки не загусне. До кипіння можна не доводити.
5. Поставити стигнути.
6.Взбити масло з ванільним цукром до світлого, додаючи заварний холодний крем.
Готувати не довго і не складно. Я купую готові печені еклери в Ашані або готові листкові коржі чи на спартак і перемащую своїм кремом.
2 яйця
3ст ложки борошна (без гірки великої)
1скл. цукру (даю чуть менше, не повну)
Масло (не спред) 150-200ГР
5. Поставити стигнути.
краказябра• 13 октября 2018
Ответ дляDzvina_Dzvinochok
сЛІДКУВАТИ ЩОБ КРЕМ НЕ ПРИСТАВ ДО ДНА КАСТРУЛІ.
Дякую!
Накрыло-не отпускает• 13 октября 2018
Ответ дляDzvina_Dzvinochok
2 склянки молока.
2 яйця
3ст ложки борошна (без гірки великої)
1скл. цукру (даю чуть менше, не повну)
Масло (не спред) 150-200ГР
5. Поставити стигнути.
2 яйця
3ст ложки борошна (без гірки великої)
1скл. цукру (даю чуть менше, не повну)
Масло (не спред) 150-200ГР
5. Поставити стигнути.
Очень вкусный крем, подтверждаю, готовила по этому рецепту )
Брюнетка в Мармеладе• 13 октября 2018
А я делаю проще. Уже в кастрюле ложкой смешиваются яйца, сахар, муку и немного молока. Потом все молоко добавляю и перемешиваю ложкой. Ставлю на плиту и варю до загустения. Комков нет. Миксер дает пену, которая мне в таком кроме не нравится. Масло не добавляю вообще, не люблю жирный. Густоту нужную получаю от времени варки и кол-ва муки или крахмала.