Самый умный• 16 октября 2018

Підскажіть пропорцію сода сіль? Та фурацілін пропорція для полоскання ротової порожнини

Підскажіть, хто видаляв зуби (8) верхні як вам дуже боляче було? та підскажіть хорошого стоматолога бажанно в києві? Доречі от в мене зараз вони ростуть і верхні і нижні скажіть у вас теж так було в середині беряклі щочки від зубів ? Дякую всім!
Зам. зав. Анонима• 16 октября 2018
они у Вас сейчас не растут. они воспаляются. рост восьмерок заканчивается прибл в 18 лет. я тоже думала что растут периодически, но стоматолог мне объяснил ;)
отечность - это следствие воспалительного процесса, нормальная реакция организма на аварию.

Инфотуфелька• 16 октября 2018
У меня вирос только один, в 25лет
Инфотуфелька• 16 октября 2018
Сегодня кстати его вырвала, вырвали очень быстро, я и не ожидала