МоДнАя_КоШеЧкА• 19 октября 2018
Работа за рубежом. кто сталкивался реально
Итак,девочки, хочу поехать на заработки за границу (Польща, Чехия, Германия, возможно Турция и т д)
Кто-то может из вас или ваших знакомых ездят на заработки или ездили.
Подскажите пожалуйста как не нарваться из 10 000 объявлений в интернете на мошенников?
Силиконочка• 19 октября 2018
Чоловік їздив в Польщу,є багато агентство,які не беруть гроші за працевлаштування (рекламувати не буду)
В Чехію, Німеччину не так просто потрапити.Знаю,що в Туреччині,не такий великий заробіток(в Стамбулі,де я постійно буваю) для нормальної робити треба знати англійську, російську і досконало турецьку,житло і їжа в них дуже дорогі
МоДнАя_КоШеЧкА
• 21 октября 2018
Ответ дляСиликоночка
От люблю такі теми,спитають і продають
в смысле продают?