19 октября 2018

Стрептокок в носу -как лечить?

У ребенка высеяли стрептокок 10 в 8. Лор говорит лечить антибиотиками а педиатр говорит что не нужен он, а надо повышать имунитет. У ребенка уже месяц красное горло, температура поднимается до 37 иногда.
Садоводница 19 октября 2018
Какой вид? Вириданс, например, вообще не лечат.
Садоводница 19 октября 2018
37 это норма
Одноклассница 19 октября 2018
У дочки був стафілокок в носі. Лікувалися кілька років антибіотиками (коли доходило до отиту, їх було 9!!!) і бактробаном. Аминулого року приймали великі дози вітаміну с (у період грипу та грві по 500 мг кілька днів підряд). Побічна дія - стафілокок вже спить майже 10 місяців,ттт. До того активізувався постійно в носі, одна ніздря була постійно зелена. Так що про імунітет правда, швидше за все, як показує досвід
Кружите меня,кружите 19 октября 2018
В мене в дорослому віці висіяли, то ЛОР призначив масляний хлорфіліпт 1/2піпетки в ніздрю на ніч в ніс тиждень, 10 сеансів тубус кварц горло і ніс. І Ізофра по 1 р*3 раза в день.
АгатаХристя 19 октября 2018
В нас в горлі був 10*6,полоскати 2 курсами по 7днів Хлорофіліптом.Після першого був 10*3.Недавно здали,пройшло півроку після полоскань,стафілокок відсутній.В ніс можна масляний хлорофіліпт .Він безпечний і ефективний проти стафілококу.Аб я б не давала,це крайня міра.
автор ЦыбаФу 19 октября 2018
Дякую всім