Дівчата знайшли тіло

Вчора тут писала ….
Боже 😢
Я не знаю …
Що робити
У мене шок. Я просто …
показать весь текст
59 1
frumoasa17 28 апреля в 18:30
Співчуваю вам.
Проводіть його в останній шлях. Ви молодець, що почали шукати. Добре що у нього були ви.
А взагалі, як боляче постійно про читати. Минулої восени не стало татуся моїх племінниць. Бойового офіцера. Назавжди 32
автор GirlSuper 28 апреля в 18:33
Ответ дляWomAnn
А як знайшли? Бо наш родич пропав, потім телефон з’явився на зв’язку, ми набрали і кацапи відповіли, що він мертвий і що тіло його ми не заберемо 😭
Жесть 😢
Кажуть що сьогодні ніби знайшли, все що сказали .Пропав місяць як.
Тому все дуже дивно
олена олена 28 апреля в 18:34
Ответ дляGirlSuper
Жесть 😢
Кажуть що сьогодні ніби знайшли, все що сказали .Пропав місяць як.
Тому все дуже дивно
Нічого дивного. Тіло може бути видно з дрону чи навіть просто з окопу, але доступу нема. Коли є можливість - забирають
6 2 1
drive105 28 апреля в 18:39
Ответ дляWomAnn
Як знайшли?
Он погиб в январе 23 на донецком направлении. Сказали безвести. Бумаги не давали вообще. Все морозились. Еле выбила документы, что он безвести. Говорили, что тело в серой зоне. До последнего все надеялись, что в плену.
Где-то в декабре-январе сказали, что нашли тело и нужно сдать ДНК. Опознали по какой-то мелочи, которая у него была. В пятницу привезли цинковый гроб его и ещё одного парня с того же направления. В субботу похоронили
diamond_shop 28 апреля в 18:40
Ответ дляGirlSuper
Поки ми друзі не почали його шукати … його ніхто не шукав і не збирався повертати .
А сьогодні кажуть знайшли тіло
мої співчуття! стосовно приховували - дивна історія, нещодавно загинув друг теж, спочатку сказали пропав, родичі давали усі дані в поліцію та прокуратуру, здавали ДНК, через тиждень сказали, що знайшли тіло, але не можуть евакуювати через постійні обстріли, наші відійшли з тих позицій, тому щодо приховування справді дивно
diamond_shop 28 апреля в 18:41
Ответ дляWomAnn
А як знайшли? Бо наш родич пропав, потім телефон з’явився на зв’язку, ми набрали і кацапи відповіли, що він мертвий і що тіло його ми не заберемо 😭
а зверталися Ви до поліції? бо цим ГУР займається, вони повертають тіла, тим більше, що телефон на зв’язку, може вони й брешуть ще( кацапи на все здатні
автор GirlSuper 28 апреля в 18:45
Ответ дляdiamond_shop
мої співчуття! стосовно приховували - дивна історія, нещодавно загинув друг теж, спочатку сказали пропав, родичі давали усі дані в поліцію та прокуратуру, здавали ДНК, через тиждень сказали, що знайшли тіло, але не можуть евакуювати через постійні обстріли, наші відійшли з тих позицій, тому щодо приховування справді дивно
Просто сказали безвісті зниклий а сьогодні сповістили що його знайшли. Чи не дивно.
Хоча ще вчора давали надію що живий ..,
Бляха
Vlada-Maria 28 апреля в 19:07
Ответ дляKsenia2291
Очень соболезную утрате Но слава богу, что нашли. Хоть и так....У знакомой муж без вести пропавший с марта 2022 года, это как какой-то кошмарный сон каждый день для всех их семьи и знакомых...
І в нашої співробітниці так само... у другої 2 тижні тому загинув син, тіло ще не повернули, минулого тижня тільки взяли ДНК в неї((((
Vlada-Maria 28 апреля в 19:10
Ответ дляGirlSuper
Жесть 😢
Кажуть що сьогодні ніби знайшли, все що сказали .Пропав місяць як.
Тому все дуже дивно
якраз не дивно.... таке часто
Vlada-Maria 28 апреля в 19:11
Ответ дляолена олена
Нічого дивного. Тіло може бути видно з дрону чи навіть просто з окопу, але доступу нема. Коли є можливість - забирають
а ще ті двоногі людиноподібні мінують тіла наших вбитих
KURIS 28 апреля в 19:20
Ответ дляInno4ka-ya
Від кого приховували, якщо в нього нікого немає? Який сенс тоді щось приховувати?
Могли отримувати ще за нього зп (командування)
7 2 1
феечка. 28 апреля в 19:21
Ответ дляInno4ka-ya
Від кого приховували, якщо в нього нікого немає? Який сенс тоді щось приховувати?
Гроші
Ви не в курсі чому приховують смерть
Я писала, знаходять тільки тоді коли родичі оформлюють гроші на себе
7 1 1
феечка. 28 апреля в 19:22
Ответ дляКиев_Елена
От кого тогда скрывали и зачем, не понятно
Командування отримує гроші
2 1 1 1
Sanata29 28 апреля в 19:23
Ответ дляфеечка.
Гроші
Ви не в курсі чому приховують смерть
Я писала, знаходять тільки тоді коли родичі оформлюють гроші на себе
гроші на карту приходять. Для того,щоб їх зняти потрібен код.
Masushki2 28 апреля в 19:29
Дуже шкода ...
Співчуваю ....
Гірко так , що немає сил ....
Одяг та сумки 28 апреля в 20:10
Ответ дляGirlSuper
Поки не підняли бучу, всі мовчали .
Це шок .
Взагалі нічого не розумію…
Напевно давно він загинув і приховували .

Я не знаю …
В мене просто шок
що тут шокуватися в сестри чоловік заживо горів як у пічці під завалами а мчс сліди що то наше пво прибирало...реалії життя. життя людини то ніщо -економічна одиниця грубо кажучі. Нема тіла нема діла/нема виплат. Со временем глаза у многих откроются..співчуваю
2 1
олена олена 28 апреля в 20:19
Ответ дляKURIS
Могли отримувати ще за нього зп (командування)
Зарплата йде військовому на картку, що ви вигадуєте?
олена олена 28 апреля в 20:22
Ответ дляфеечка.
Командування отримує гроші
Не розносьте тут цю брехню. Він був оголошеним пропавший безвіти. Як гроші, яке командування…… для чого ви це пишете?
Ще хтось в лайкає цю дурню
Soufit 28 апреля в 20:32
Ответ дляGirlSuper
Жесть 😢
Кажуть що сьогодні ніби знайшли, все що сказали .Пропав місяць як.
Тому все дуже дивно
Через кого знайшли? Розкажіть як ви діяли і як добились пошуків.
TATATA1973 28 апреля в 20:57
Ответ дляGirlSuper
Жесть 😢
Кажуть що сьогодні ніби знайшли, все що сказали .Пропав місяць як.
Тому все дуже дивно
Що дивного. У мене в учениці чоловік пропав, стільки їздили на упізнання, мати ДНК здавала, через 9 місяців знайшовся, в морзі якомусь, кістки одні. Це жах.
WomAnn 28 апреля в 22:29
Ответ дляdiamond_shop
а зверталися Ви до поліції? бо цим ГУР займається, вони повертають тіла, тим більше, що телефон на зв’язку, може вони й брешуть ще( кацапи на все здатні
Звертались звісно, всі процедури зроблені