28 апреля в 19:06

Це повний... Умови при працевлаштуванні.

Ходила на співбесіду.
Вакансія помічник керівника.
Умови- до 30 років, не одружена, базові знання роботи з технікою, прийом кореспонденції, розсилка, відповідь на дзвінки. Київ.
Зарплата 40 000 грн.
Співбесіда із керівником, який зразу натякає на інтимну близисть, при цьому одружений і має дітей.
Хто з таким стикався?!
26 2 1
Безпорадна Кроко 28 апреля в 19:07
Думаю багато хто. Вийшли і забули. В чому проблема?
45 1 1
Каляка маляка 28 апреля в 19:07
Я.
Работаю, но за 60К
23 6 2
Чупа-чупс 28 апреля в 19:07
может вы желаемое за действительное выдаете? откуда вы узнали,что он женат?
6 5
Да Щас же 28 апреля в 19:07
Скільки разів на місяць секс? Якщо менше 5 то нормально.
Полуничка 28 апреля в 19:07
Думаю, вы фантазируете)
9 2
Да Щас же 28 апреля в 19:08
Ответ дляБезпорадна Кроко
Думаю багато хто. Вийшли і забули. В чому проблема?
В смислі забули!???
Тут тобі і секс, тут тобі і гроші
Ms. Откровенность 28 апреля в 19:08
😹.. давайте телефон сейчас вакансию займут ))
автор Скажений гудзик 28 апреля в 19:08
Ответ дляЧупа-чупс
может вы желаемое за действительное выдаете? откуда вы узнали,что он женат?
Обручка, та фото дітей на столі в рамці
2 1
Да Щас же 28 апреля в 19:08
Ответ дляПолуничка
Думаю, вы фантазируете)
Ні, насправді багато хто прямо озвучую що потрібна дівчина для кави і зняття напруги
5 5
Вредняжка 28 апреля в 19:09
А что не так? У меня правда з/п больше была и по требованиям я не проходила, но нужна была эта работа очень
4 2 1
Тепличная 28 апреля в 19:09
Блииин, у меня было большое количество собеседований и ни разу такого не было. Наверное, я не секси. Бухгалтер
16 3
Безпорадна Кроко 28 апреля в 19:09
Ответ дляДа Щас же
В смислі забули!???
Тут тобі і секс, тут тобі і гроші
Ну це вам. Автора це обурює, тому вийшла і забула.
Краще відразу це розуміти чим влаштуватись, а потім сюрприз.
Пампушечка 28 апреля в 19:10
Попадала на таке. Просто казала, що мене це не цікавить. Мовчки встала і вийшла.
Ms. Анонимная 28 апреля в 19:10
Ответ дляКаляка маляка
Я.
Работаю, но за 60К
Мало дуже все одно
Мандолина Бу 28 апреля в 19:11
хахаха
автор, а вы умеете приукрасить
это ж распространение всякого пищего шлака типа тянши
Каляка маляка 28 апреля в 19:11
Ответ дляMs. Анонимная
Мало дуже все одно
Мені норм
Ms. Откровенность 28 апреля в 19:11
Ответ дляТепличная
Блииин, у меня было большое количество собеседований и ни разу такого не было. Наверное, я не секси. Бухгалтер
Бухгалтерам предлагают от 15 тыс грн паши от рассвета до заката и никакого секса … обыдно
27 2 1
Да Щас же 28 апреля в 19:11
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ну це вам. Автора це обурює, тому вийшла і забула.
Краще відразу це розуміти чим влаштуватись, а потім сюрприз.
Не бачу обурення
По моєму автор ще думає
Ms. Анонимная 28 апреля в 19:12
Ответ дляВредняжка
А что не так? У меня правда з/п больше была и по требованиям я не проходила, но нужна была эта работа очень
А як вас взяли, якщо ви не підходили по вимогах?
Ms. Анонимная 28 апреля в 19:13
Ответ дляТепличная
Блииин, у меня было большое количество собеседований и ни разу такого не было. Наверное, я не секси. Бухгалтер
Не та професія у вас
Безпорадна Кроко 28 апреля в 19:13
Ответ дляДа Щас же
Не бачу обурення
По моєму автор ще думає
Прочитайте уважно, може щось і побачите.
Брюлик в стразах 28 апреля в 19:14
Ответ дляСкажений гудзик
Обручка, та фото дітей на столі в рамці
Це ви його по колу обійшли поки він вам бесєдовав?
4 2
Вредняжка 28 апреля в 19:14
Ответ дляMs. Анонимная
А як вас взяли, якщо ви не підходили по вимогах?
Понравилась внешность и вообще понравилась, из критерий по которым я не подходила заочно это возраст, мне было больше и наличие мужа и двоих детей
З горіха зерня 28 апреля в 19:14
Т.е вы считаете что за нажатие кнопочки на принтере и принятии звонков людям платят 40 000?)))
За тот набор платят 8000, а вот 32 000 за то что вам предложили))
12 2
тянитолкайка 28 апреля в 19:17
Я з таким стикала, коли мені було 20+. Огидне відчуття.
Один навіть х.р волосатий витяг

Зараз мені 44 і я вже не шукаю роботу по оголошенням, відповідно не стикаюся.
Леди_в_ночи 28 апреля в 19:15
Ой, предполагали лет 7 назад. За ЗП в 20к так мало того, что деньги не такие уж и большие, так еще и помимо интима работать по графику. Ну-ну. Если подобное меня бы интересовало, то нашла бы просто секс за деньги, а не еще и работу.
КинДза 28 апреля в 19:15
Ответ дляMs. Откровенность
Бухгалтерам предлагают от 15 тыс грн паши от рассвета до заката и никакого секса … обыдно
Так попросите еще секс в нагрузку ))))
Или разгрузку )))
3 1
Ms. Анонимная 28 апреля в 19:15
Ответ дляВредняжка
Понравилась внешность и вообще понравилась, из критерий по которым я не подходила заочно это возраст, мне было больше и наличие мужа и двоих детей
І ви, маючи чоловіка, пішли на це? Чоловік ще є у вас? Той самий?
Tammy21 28 апреля в 19:15
Я. Але багато років тому. Думала, що вже якось стидаються... Вам прямим текстом натякнули?
Нагайна 28 апреля в 19:16
Ответ дляБрюлик в стразах
Це ви його по колу обійшли поки він вам бесєдовав?
На коленки сразу села
1 1 1