Инфотуфелька• 20 октября 2018
Дівчата,хто тямить в орхідеях,зайдіть
Невже це воно ?
Отой відросток навпроти молодого корінця,не дуже схожий на корінець,невже то стрілка ?
Инфотуфелька
• 20 октября 2018
Ответ дляiranet
Да, будет цветочек)

Три роки не цвіла,я вже й образилась на неі і навіть пересаджувати не хотіла,хоч і треба )
Одноклассница• 20 октября 2018
да, цветок, увлажняйте с опрыскивателя воздушные корни. я иногда влажную ьумажную салфетку на них кладу
Инфотуфелька
• 20 октября 2018
Ответ дляОдноклассница
Вже протерла на радощах ій всі листочки вологою ганчіркою
Инфотуфелька
• 20 октября 2018
Ответ дляОдноклассница
Пересаджувати поки не відцвіте не можна ж ?
В неі вже дуже багато повітряних коренів ...
Инфотуфелька
• 20 октября 2018
Ответ дляir.zhuck
Так потрібно було її підкормити. На підкормці всі і буяє )))) і квітне.
А ось відросток може бути не квітконосом, а діткою.
Не хочу дєток,хочу квіти
Инфотуфелька
• 20 октября 2018
Ответ дляir.zhuck
Я їй якісь палочки для орхідей вставляла - 0 реакції
Одноклассница• 20 октября 2018
Ответ дляИнфотуфелька
пока не пересаживайте, как отцветет,а пока просто замачивайте ее вместе с горшком в теплой воде раз в неделю и не давайте высохнуть воздушным корням, тоже хотябы пару раз в неделю кладите на них мокрую бумажную салфетку чтоб они набирались влаги и растение не тратило силы на новые воздушные корни, а их орха выпускает в поиске влаги, в природе эти корешки впитывают утреннюю росу
Джинцы на Флиси• 20 октября 2018
Купите жидкое удобрение Доктор Фолли, по моему, цвести будет, как сумасшедшая))
Печенюшка• 20 октября 2018
Поки що незрозуміло, може бути і дітка. Трохи почекати і буде видно. Підживлюйте добривом для орхідей до появи першої квітки, якщо ще квітконос. Як зацвіте, по підживлювати вже не можна. А якщо це дітка, можна раз в місяць підживлювати, саме активний ріст буде.
Инфотуфелька
• 20 октября 2018
Ответ дляПеченюшка
Ой,дякую !