Без QR коду• 22 октября 2018

Ugg на Каста?

Там оригінал? І хто орієнтується, ціна 2985 на classic mini II chestnut нормальна? чи можна десь замовити дешевше? Дуже дякую за допомогу!
Malinka111_• 22 октября 2018
Цена может быть по распродаже, но на касте подделки

ГейТуда• 22 октября 2018
Нет, не оригинал! Оригинал можно заказать только на Амазоне либо на официальном сайте, через посредников.
Винник• 22 октября 2018
угги на касте, такие же как и на розетке - подделка
автор Без QR коду • 22 октября 2018
Ось частково фото дірок, але голограми не бачу
автор Без QR коду • 22 октября 2018
*бірок
соняшка• 22 октября 2018
на касте закажите наложкой и посмотрите сами, там 10000% не оригинал. Оригинал очень дорого
у нас продают..я заказывала с 6 пм угги за 85 долларов, у нас такие около 6000
ТелаЧьи нежноСти• 22 октября 2018
На касте хорошая подделка. Брала себе в прошлом году.
АнтиТанкист• 22 октября 2018
Вся обувь на Касте, Лебутик, Розетка, и тд., с одних и тех же оптовых складов . Только что с накруткой , кому сколько не жалко)))
AnnaShyshkina• 22 октября 2018
Так, у нас оригінал. Голограма бренду - на місці, ціни - комфотні, постачальник - перевірений. Самі носимо.

автор Без QR коду • 22 октября 2018
Всім дякую! Ризикувати не буду, шукатиму посередника :)
ГейТуда• 22 октября 2018
Ответ дляЛамборджини
https://kidstaff.com.ua/user-93505.html замовляйте у цього посередника! я у неї постійний клієнт!) самий найкращий посередник!
AnnaShyshkina• 22 октября 2018
Ответ дляЛамборджини
Дарма! У нас, на Kasta.ua, UGG - оригінальні, й на додаток - за привабливою ціною. Якщо не вірите, можете замовити й упевнитися. Голограма на місці.
До того ж якщо будете отримувати замовлення у відділенні KastaPost, то можна приміряти пів-пари до оплати.
автор Без QR коду • 29 октября 2018
Ответ дляAnnaShyshkina
У вас на Каста.ua жахлива підробка! Не потрібно розповідати казки!