Анти-аноним• 24 октября 2018
Не хоче прописувати, як вести себе
Привіт, одружені більше 5 років, (разом більше 10) маємо двох діток, відносини як у більшості —то сваримось то миримось. Живемо в своїй частині будинку, окремій та автономній, але будинок його батьків. Мусила терміново виписатись від своїх батьків, думала приписатись тут де й живу, але його мама, з якою в мене, доречі, дуже хороші стосунки, здається, проти, мої всі розмови про це з чоловіком викликають в нього агресію. Справа в тому, що колись мала необережність декілька разів «посікрєтнічать» так сказати з його мамою, в емоційному стані сказати, що розведусь з її сином, але звісно це було просто емоційне висловлювання (я досить імпульсивна(().
Так от тепер не знаю як свекруні дивитись у очі, як вести себе з чоловіком, що говорити, на цю тему просто без скандалу нереально. В«нашій» хаті, яку, доречі ми ремонтували, добудовували, облаштовували з нуля вдвох, я відчуваю себе чужою.
Гордая_птичка• 24 октября 2018
Никогда не вкладывайте деньги не в свою собственность... Вы, действительно, чужая и это не Ваш дом, и даже не Вашего мужа...
Интимная• 24 октября 2018
Ну вот ещё субсидию свекровь из за вас не получит, зачем ей ваша прописка
Стервочка• 24 октября 2018
А что даст вам прописка? Права собственности точно не даст.И да,дом таки не ваш.
Бывшая блондинка• 24 октября 2018
Просто запитайте чому проти. Прописка не дає вам права власності. До чого тут розлучення? Намішали все в кучу. Може через субсідії і не хочуть прописувати.
Поговоріть з чоловіком. До чого тут свекруха?
Анти-аноним
• 25 октября 2018
Ответ дляШтора с кисточкой
Удалено администрацией...
Ого, круто так....тут і так паршиво
Анти-аноним
• 25 октября 2018
Ответ дляБывшая блондинка
Дякую, субсидія нідочооо, в нас різні рахунки, я ніяк не вплину
Анти-аноним
• 25 октября 2018
Ответ дляЛизочек
вы говорите свекрови, что хотите развестись с ее сыном. А затем просите вас прописать в ее дом? Оригинально
Я її не просила, це було давно, коли говорила, і то було на емоціях, коли чоловік казав їй про прописку мою вона так і відповіла «То вона ж стобою розводиться через день»(
Анти-аноним
• 25 октября 2018
Ответ дляГордая_птичка
Дякую за пораду, якби не вкладала, досі б на матрасах спали(мм були иолода сім´я, його гроші йшли на ремонт та меблі, мої звісно на харчування та одяг
Чупокабра• 25 октября 2018
а с ’пропиской’ сразу почувствуете себя своей?
это же просто информация, куда вам письма и журналы приносить с почты....
Бывшая блондинка• 25 октября 2018
Ответ дляАнти-аноним
Ну то поговоріть з чоловіком спокійно. Скажіть, що не претендуєте на майно і вас ображає, що він так міг подумати. І прописка вам нічого не дасть.
Не треба сімейні справи вирішувати через свекруху.
Бывшая блондинка• 25 октября 2018
Ответ дляАнти-аноним
Розведетесь, він вас за 10 хвилин випише і все. Як власник майна. Ніякої проблеми тут нема.
66сезон666серия• 25 октября 2018
Ответ дляБывшая блондинка
Ну если там 2 детей прописаны, то за 10 минут точно не получится
Гордая_птичка• 25 октября 2018
Ответ дляАнти-аноним
...Нужно было на Ваши дегьги питаться, а деньги мужа складывать или вложить в собственное жилье...
И сейчас бы спали в своей квартире, пусть даже на матрасах...
Ответ дляАнти-аноним
ей на ваши эмоции до фени. Она мать своего ребенка, хоть и взрослого. Слово не воробей - вылетело, не поймаешь.
Аноним_1525• 25 октября 2018
Ответ дляБывшая блондинка
Не выпишет, если там прописаны ее малолетние дети, а мать имеет право жить там, где дети по закону
Чупокабра• 25 октября 2018
Ответ дляАноним_1525
наоборот. дети имеют право проживать там, где родители или один из них. вот они и останутся с отцом по праву.
ЛисАпедная• 25 октября 2018
Ответ дляАнти-аноним
Прописка сейчас ни на что вообще не влияет, вообще! Просто нервы вам трепят, пропишут
долой_лама• 25 октября 2018
Ответ дляБывшая блондинка
Не все так просто - тут має значення, з ким прописані діти. Якщо з мамою і вона буде перепрописуватись у чоловіка, дітей перепропишуть разом з нею у його дім. Припустимо ситуацію з розлученням: виписати дітей можна буде тільки на рівнозначну жилову площу, це контролює Опікунська Рада.
Чупокабра• 25 октября 2018
Ответ длядолой_лама
ничего опикунська рада не контролирует, это право родителей - решать, где и с кем из них будут жить дети.
Пи Пи Пилюля• 25 октября 2018
Ответ дляСтервочка
Это надо до мужа донести
Пи Пи Пилюля• 25 октября 2018
Ответ дляАноним_1525
Так она уже имеет право там жить, если дети прописаны))
66сезон666серия• 25 октября 2018
Ответ дляЧупокабра
И мать детей с ними всеми тоже имеет право)
Добро с Кулаками• 25 октября 2018
ну пропишут вас... и чо дальше? прописка это не право собственности
Чупокабра• 25 октября 2018
Ответ для66сезон666серия
право проживать матери может предоставить ТОЛЬКО собственник жилья.