Бабулька• 29 октября 2018
Хто розуміється на бейблейдах? Який сильніший?
Ось і все запитання. Потрібен на подарунок. Дитина хоче сильний бейблейд. А я, нажаль, не розуміюся на них.
Всім дякую!
Антонина матушка• 29 октября 2018
Запитайте в самої дитини, у хлопчиків різні уподобання. мій хоче Фафніра з 4 сезону, племінник - Луїнора
Блейди мають 6 характеристик (від 1 до 10-13 позицій кожна), кожен має якусь одну найсильнішу сторону (10 одиниць), або всі одночасно посередні (в межах 5).
Наприклад, найбільша атака - в Луінора, зате мінімальна оборона і витривалість, найбільша стабільність (витривалість) - Кейнокс (аж 13), зате мінімальна атака, Регулус - всі посередні, але разом дають хороший результат.
Шопингмонстр• 29 октября 2018
Ответ дляfaustria
Да Вы продвинутая мама;)
Я вот как на н.г заказывала так с трудом поняла что он хочет
Пацака-задирака• 29 октября 2018
купила здесь неоригинальный Вайс Леопард, S8 китайский, сын победил всех экскалиусов, луиноров и прочих. а еще к нему подходят наконечники с блейдов хасбро.
кстати, брала спрайзен с3 с хасбро, запускалка на второй день поломалась, т.ч. качество везде как повезет