ЦыбаФу• 30 октября 2018

Телебачення Київ

Свекруха приїздить на вихідні і ввечері любить повтикати в Новий канал зрідка, а ми зазвичай з чоловіком здебільшого в інеті сидимо.
Наш пакет в Волі кабель за 50грн, став коштувати з 1 числа 120грн. наче за втикання раз у тиждень годину - недешево виходить.
Разом з тим є телебачення від тріолану і від київстару. Чи є відгуки про ці компанії?
Мальчун-задирун• 30 октября 2018
О...У вас продвинутая свекровь...Кто зверху-её любимая программа?
Даха-сваха• 30 октября 2018
Зачем вам телевидение ради свекрови, если сами им не пользуетесь?
Да Щас же• 30 октября 2018
Включите ей любимые передачи через интернет
автор ЦыбаФу • 30 октября 2018
Ответ дляМальчун-задирун
та всяке дивиться, фоном йде можна так сказати
автор ЦыбаФу • 30 октября 2018
Ответ дляДа Щас же
а як це зробити -онлайн новий канал?
Мальчун-задирун• 30 октября 2018
Ответ дляЦыбаФу
а як це зробити -онлайн новий канал?
Да.
автор ЦыбаФу • 30 октября 2018
Ответ дляДаха-сваха
та скажу чесно, всі фільми дивимося онлайн, передачі які зараз йдуть -дивлюся на ютубі, бо не коли вони йдуть, є чим займатися. наче давно в тв, все життя, але платимо й не користуємося. Того й запитую тут, що у людей є.
автор ЦыбаФу • 30 октября 2018
а що то за обладнання рекламують по тв, що підключись і дивись
Я не в теме• 30 октября 2018
Боже. Вы, как из другой галактики. Купите Т2 тюнер и смотрите бесплатно.

И Триолан тоже платный.