Дуже прошу про допомогу.
Не заради цікавості, а для написання дисертації з української міфології, зокрема сучасні міфологічні уявлення українців, дуже прошу відповісти на питання: "Чи вірите ви у продовження існування після смерті?"
Дуже дякую заздалегідь!!!
Результат:
вже голосів:
60 (35.29%)
Так, шляхом реінкарнації
37 (21.76%)
Так, у раю чи пеклі
36 (21.18%)
Ні, не вірю
23 (13.53%)
Так, десь там у Вирії
14 (8.24%)
Свій варіант *у коментарі
Мама девчонок• 04 ноября 2018
Олеся, доброго ранку! Бачу, що опитування вже вдалось створити
Моя відповідь у Вас вже є.
Сподіваюсь, що наші дівчата будуть активні
Моя відповідь у Вас вже є.
Мама девчонок• 04 ноября 2018
Ответ дляt.fodlash
блин, зацепило.
пью кофе и думаю, это ж на содержание таких уходят мои налоги. как бы сделать так, чтобы они целевым шли на родителей работающих, а не на оболтусов?
И что, много налогов платите?
И без того тютю• 04 ноября 2018
очень радуют результаты опроса))) так гляди и в долг до след жизни снова можно будет брать))))
я верю в реинкарнацию, сама мысль о рае и аде меня угнетает....я переродилась чтобы исправить предыдущие ошибки, а не чтобы дрожать от страха...
Ответ дляИ без того тютю
+я с Вами, именно так себе и представляю жизнь после....
Ответ дляМама девчонок
Моя відповідь у Вас вже є.
Дуже дякую!
Ответ дляKanapelka
* відносите до міфології
Так. Бо це - міфологічні світоглядні уявлення :)
Мама девчонок• 04 ноября 2018
Я скорее не верю. Но очень хочется верить, что родные люди, которые умерли, продолжают жить ...
Ответ дляt.fodlash
блин, зацепило.
****************
Зарплата викладача формується не з податків :)
Ответ дляИ без того тютю
Дякую!
Ответ дляSoLgAvAl
Спасибі!
Ответ дляМама девчонок
Моя відповідь у Вас вже є.
Дуже дякую!
JulicoSerebro• 04 ноября 2018
Ответ дляOlesya Naumovska
Вот ХАХА! Зачем вы эту тему взяли??????
Ответ дляМама девчонок
Дякую! Мені теж
Ответ дляJulicoSerebro
Вот ХАХА! Зачем вы эту тему взяли??????
*********
Тема - просто концепти ’життя’ і ’смерть’ у фольклорі й міфології.
А це опитування - для написання, можливо, лише одного абзацу чи сторінки про різночасові модифікації світоглядних уявлень.
І якщо Ви вважаєте, що це - не цікаво щодо з*ясування етноментальності українців, то це, принаймні, щрнайменше дивно
Люблю весну• 04 ноября 2018
Ответ дляt.fodlash
блин, зацепило.
А Вы что полезного делаете? Небось на рынке трусами торгует, раз такой подход к научной деятельности?
Galina_vinsport• 04 ноября 2018
Ответ дляИ без того тютю
я с Вами..
Ответ дляOlesya Naumovska
****************
Якщо не з податків, тоді з поборів.
Ви впевнені, що вам варто працювати в науці? Після такої заяви мені ще страшніше за нашу науку.
Міністерка освіти знає, що у КНУ імені Шевченка викладачі одержують платню не з державних джерел?
Ответ дляValia1877
Якщо не з податків, тоді з поборів.
**************
Я мушу покаятися. Ніколи не цікавилася питаннями платні, фінансування тощо. Подзвонила колегам. Дійсно, виявляється з податків.
Вибачте, я - філолог, а не економіст тощо.
Визнаю свою помилку.
Щодо поборів. Це аж ніяк мене не стосується. Можете поцікавитися у студентів :)
Визнаю свою помилку.
TATATA1973• 04 ноября 2018
Це ще що. Недавно дізналася, що син знайомого захистив дисертацію, де довів що німці під час окупації організовували медичну допомогу місцевому населенню. Моє економічне моделювання на фоні цього как то поблекло....
Ответ дляИ без того тютю
Почему угнетает?Ад не был создан для человека.А жить с Богом легко,попробуйте.Изначально Бог создал человека для общения и дружбы,разве это не вдохновляет?Не для рабства,не для работы,а для дружбы)))Он как любящий Создатель ,хоть и поставил рамки,но дал и возможность выбора,не делая нас роботом с кнопкой Послушание.
Человек делает свой выбор сам.