Olesya Naumovska• 04 ноября 2018

Чи вірите ви у продовження існування після смерті?

Дуже прошу про допомогу.
Не заради цікавості, а для написання дисертації з української міфології, зокрема сучасні міфологічні уявлення українців, дуже прошу відповісти на питання: "Чи вірите ви у продовження існування після смерті?"
Дуже дякую заздалегідь!!!
Результат:
вже голосів: 170
60 (35.29%) Так, шляхом реінкарнації
37 (21.76%) Так, у раю чи пеклі
36 (21.18%) Ні, не вірю
23 (13.53%) Так, десь там у Вирії
14 (8.24%) Свій варіант *у коментарі
rodzynka.l• 04 ноября 2018
Очень хотелось бы верить, но логика подсказывает, что никак.
автор Olesya Naumovska • 04 ноября 2018
Ответ дляrodzynka.l
Я Вам дякую за відповідь!
t.fodlash• 04 ноября 2018
Ответ дляOlesya Naumovska
****************

Зарплата викладача формується не з податків :)
а с чего? вы ж бюджетники. бюджет наполняется отчислениями организаций.
автор Olesya Naumovska • 04 ноября 2018
Ответ дляt.fodlash
я написала вище: ’Я мушу покаятися. Ніколи не цікавилася питаннями платні, фінансування тощо. Подзвонила колегам. Дійсно, виявляється з податків.
Вибачте, я - філолог, а не економіст тощо.
Визнаю свою помилку’.