Дуболом• 07 ноября 2018
Підкажіть по декретних для безробітних
Звільнилась з роботи, пішла на тимчасову роботу на півроку. Поки платять «в конверті», оскільки єдиний варіант отримувати офіційно - оформити ФОП. Поки контракт тимчасовий, швидше за все робити цього не буду - більше мороки з відкриттям/закриттям. Тобто, офіційно безробітна. Через 2 тижні роботи виявилось, що вагітна. Як мені будуть нараховуватись виплати? Виплати при народженні (10 тис. одноразова + 30 тис. протягом 3 років) мені все-одно заплатять? Я не отримаю лише декретні у зв‘язку з вагітністю та пологами? Вони ж розраховуються на основі середньої зп за півроку? Чи якась мінімалка мені перепаде? Пробувала в інтернеті почитати, ще більше заплуталась. Пробую зрозуміти, чи з роботою не поміняла «шило на мило»...
Божья коровка• 07 ноября 2018
За декреті точно не скажу, бо я працювала офіційно. Але здається що щось мінімальне платять.
Скромняшка• 07 ноября 2018
Якщо остані пів рокк не платили податки то вам лікарняні заплатят десь біля 2000 грн. А 40 тис як і всім.
ДА да да• 07 ноября 2018
Получите 10+30. И получите как безработная около 2х тысяч при предъявлении больничного.
ДА да да• 07 ноября 2018
Ответ дляГербария
а куда больничный предьявлять если не работаешь?)
Туда же куда подавать документы на получение 10+30.
сама себе прекрасная• 07 ноября 2018
Якщо офіційно не працюєте, потрібно стати на біржу. Вас будуть ганяти по співбесідах і курсах, але виплата до і післяпологові ви отримаєте більше, ніж якщо просьо безробітня. Я ставала до 30 тижнів. Потім у жк мені дали довідку - форма 16о чи чкась там інша і я пішла на лікарняний. Останнє працевлаштування 10 років тому. 2400 з копійками виплатили. Оформити виплати потрібно не пізніше 6міс після закінчення відпустки після пологів
ДА да да• 07 ноября 2018
Ответ длясама себе прекрасная
За +400 грн бегать по собеседованиям и курсам? На дорогу ещё уйдёт. Какая чистая выгода такого мероприятия? 100 гривен?
сама себе прекрасная• 07 ноября 2018
Ответ дляДА да да
Хто вам сказав, що я бігала. Я прийшла туди на 28 тижні. На другий візит нарешті мій стан побачили і ніхто нікого не ганяв. І не 400 грн, а 600-800, я не пригадаю.Враховуючи те, що за першою дитиною я просто не витримала черг і забила на гроші, на цей раз була справа приеципу. Я свої гроші забрала, у мене двоє дітей- їм кожна гривня потрібна.
Дуболом
• 08 ноября 2018
Ответ длясама себе прекрасная
Дякую, я маю роботу, тому на біржу ставати не буду. Як мінімум не чесно, як максимум я просто не маю часу туди їхати. На роботі поки, на жаль, оформитись «легально» не можу.
ДА да да• 08 ноября 2018
Ответ длясама себе прекрасная
Вы сами написали «Вас будут гонять по курсам и собеседованиям». И таки в большинстве случаев будут. Это я не говорю про очереди и отношение. Разница в 2018 году 544 грн.
Если не становится на биржу, то больничный подать одним махом с документами на 10+30 и получить все вместе.