Очень-очень• 11 октября 2013

Дива не сталося, хлопчика знайшли мертвим

Хлопчика, який учора впав у каналізаційний люк на вул. Широкій у Львові, знайшли мертвим.

Як стало відомо ZIKу, дитину знайшли під торфополем на вул. Роксоляни, за 1,5 кілометра від місця, де хлопчик впав, на глибині 30 см. У цьому місці сильна течія, тіло дитинки замулило.

Як зазначив заступник начальника відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області Павло Василенко, рівень води у каналізації сьогодні впав, дитину знайшли під купою сміття.
chicita• 11 октября 2013
сколько можно??????????????????????????777

ЛюбимаЯНЬ• 11 октября 2013
упокой ,Господи, душу усопшего Ангелочка.
coloritka• 11 октября 2013

пусть земля будем пухом, царство небесное.....
Редиска Я• 11 октября 2013
Капризуля• 11 октября 2013
Вот уже начинает разжражать эти бессконечные темы про одно и тоже.

Прежде чем создать-забейте в поиск и потрудитесь увидеть,что это милионная тема уже сегодня...
Веселуха Муха• 11 октября 2013
Блин ну зачем такие темы создавать