Бабайко• 13 ноября 2018
Хто пік пасочки в силіконових формах, нормально виходить, варто купвати?
Спасибі всім, хто відповість.
Царь-Матушка• 13 ноября 2018
ми пекли, нормально :-) але в паперових виходить не гірше. якщо потрібно спекти багато, то паперові зручніші, тому що можна пекти одночасно і тісто не перекисне
Ромашка_Бегемотовна• 13 ноября 2018
Я согласна про бумажные формы. Отлично печется и пасочки сразу красиво ’ одеты’.
В силиконовых формах пекла кексы .ОК.Понравилось.
Малая Налегке• 13 ноября 2018
Я вот думаю что я дура не купила эту силиконовую раньше.
ОЧЕНЬ довольна!!! в бумажной мне не нравится, да и в бумажной быстрее пригорит чем в силиконовой если вдруг....