Магиня• 12 октября 2013
Девочки, кто знает, почему детских до сих пор нет?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 12 октября 2013
Президент на новый год подарки готовит, вот и придержал денежки. Инфа 100%, сам великий мне звонил
ЯспАкойнаЯ• 12 октября 2013
Прем´єр-міністр дав низку доручень за скаргами, що надійшли від користувачів Фейсбука
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
Прем´єр-міністр України Микола Азаров доручив відповідальним керівникам міністерств і відомств розібратися з тими скаргами, які останнім часом надходять на його особисту сторінку в Фейсбуці. Про це Глава Уряду заявив під час он-лайн-спілкування з користувачами соцмережі.
За його словами, більшість повідомлень стосувалися підключення до опалення житлових будинків та інших об´єктів.
«По кожному з них давали відповідні доручення, а деякі, найбільш резонансні - там, де мова йшла про підключення опалення шкіл, лікарень, дитячих садків - розглядалися на засіданнях Уряду», - заявив Микола Азаров. Він запевнив, що ця робота і далі буде продовжуватися.
Крім того, були скарги щодо затримок виплат різних допомог, у т. ч. і «дитячих». «Міністерству фінансів, Міністерству соціальної політики і Державній служба казначейства разом з відповідними фондами доручено розібратися і виправити ситуацію», - сказав Глава Уряду
Він звернувся до користувачів соцмережі з проханням і надалі повідомляти йому про подібні випадки. «Якщо такі затримки будуть мати місце, то прошу дати відповідну інформацію», - сказав Прем´єр-міністр.
VadikTanyua• 12 октября 2013
Ответ дляДадосвидания
еще не 20 число,выплаты до 20! что за паника?
если жить только на детские и рассчитывать в месяц до копейки,рассчитывая на 6 число(выплаты у нас всегда именно 6-го),то как можно без денег жить до 20...
даже на молоко и хлеб денег нет,памперсов 5 шт.осталось.......
КрейсерАвроровна• 12 октября 2013
Ответ дляVadikTanyua
а почему вы живёте только на детские?
Соня-сонятко• 12 октября 2013
Может их отменили, чтобы с социальной карты не делали покупки на Кидстаффе? :-))))))
VadikTanyua• 12 октября 2013
Ответ дляКрейсерАвроровна
а почему вы живёте только на детские?
потому что папа безработный((((((((
Ананомчикус• 12 октября 2013
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
- на Ялту все потратили. Сюда никто бесплатно не приезжает.
ТАЗератти• 12 октября 2013
Потому, что у Госказначейства долг многомиллиардный! Дефолт страны на подходе