дама_из_декрета• 19 ноября 2018
Заява на застосування спрощеної системи оподаткування, до какого числа?
Заява на застосування спрощеної системи оподаткування. до какого числа подают?
Пишущаяся• 19 ноября 2018
Не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Але це також залежить чи ви щойно зареєстровані, чи хочете перейти з загальної на спрощену на спрощену систему.