Не раскрытый парашют• 23 ноября 2018
З 1 липня 2019 року будуть оподатковуватися посилки вартістю понад 100 євро
з 1 липня 2019 року будуть оподатковуватися посилки українців вартістю понад 100 євро
Сьогодні в ночі були прийняті відповідні зміни до законодавства.
Кому цікова то це законопроект №9260 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів"
Не раскрытый парашют
• 23 ноября 2018
Треба читати що там прийняли.
АЛе про три посилки повинні були відповитись и просто зробити обмеження в 100 євро
Русская Богатырша• 23 ноября 2018
Автор, я якось замовляла чоловіку подарунок 350дол, написала в амер.маг-н, щоб зменшили вартість до митного ліміту, так вони взагалі оформили подарунком, от так і не оподатковується. Завжди є варіанти, не плачте. Кожен день створюється тема, всі все вивчили.
Колупалочка• 23 ноября 2018
’Поміняли правила для посилок. Стягнення ПДВ проводитимуть з ввезених в Україну товарів, вартість яких перевищує еквівалент € 100. Операторів поштового зв´язку та експрес-перевізників пропонують визнати податковими агентами. Цю норму введуть з перехідним періодом: з 1 січня по 30 червня 2019 року - для товарів сумарною вартістю в еквіваленті понад € 150, після закінчення цього терміну - € 100.
Підвищили акциз на сигарети. Крім запланованого підвищення акцизу на сигарети на 20% в рік, Рада підтримала пропозицію Кабміну піднімати акциз ще й на рівень інфляції. У 2019 інфляція, за даними НБУ, складе 6,3%, в 2020-м - 5%. В кінцевому результаті до 2024 року акциз збільшиться приблизно на 125%. Його розмір складе близько 3600 грн за 1000 сигарет. З огляду на структуру ціни, пачка до цього моменту може коштувати більше 100 грн’- в ’Обозревателе’ прочитала.
размахер• 23 ноября 2018
Ответ дляРусская Богатырша
Вам повезло, в Украине нет понятия «подарунок» все что подарок тоже подлежит налогообложению
Русская Богатырша• 23 ноября 2018
Ответ дляразмахер
в мене в митній деклараціі,чітко вписано《подарунок》. Посилка була габаритна, серез форвардера, Місяць назад привезли мені, про те як обійти ліміт, мені підказали тут на сайті.
Русская Богатырша• 23 ноября 2018
Ответ дляразмахер
подарунок же немає вартості, тобто коли я дарую чоловіку ноутбук, куплений мною, він має заплатити ще якийсь податок чи як? Є поняття, просто мовчать, ті, хто користується.
Не раскрытый парашют
• 23 ноября 2018
Ответ дляРусская Богатырша
По-перше де ви бачите, що авто плаче?
По-друге, вам просто пощастило з магазином та навіть, якщо магазин занизить ціну то митниця вправі вимагати від вас підтвердження ціни вказаної в інвойсі.
Не раскрытый парашют
• 23 ноября 2018
Ответ дляразмахер
Кстати да, вы правы.
Подарки тоже облагаются налогом, но там другая система налогообложения
Русская Богатырша• 23 ноября 2018
Ответ дляНе раскрытый парашют
Кстати да, вы правы.
ну не за всем соедят, б.у не облагается(без бирок). В прошлом году на такс.фри в Гатвике массу этикеток от дорогой ювелирки видела в муссорке. В этом году муж не захотел морочится, но и шоппинг скромный, не успели ничего.
Если не ошибаюсь лимит по евросоюзу 40евро...
Русская Богатырша• 23 ноября 2018
Ответ дляНе раскрытый парашют
По-перше де ви бачите, що авто плаче?
ой, там такий музейний товар, я переплачувала за раритет, а реальна вартість була 120- 160 фунтів десять років назад
Бабульция• 23 ноября 2018
Ответ дляРусская Богатырша
ой а давайте машину-айфоны все подарком оформим
Русская Богатырша• 23 ноября 2018
Ответ дляБабульция
согласна, давайте, чеки от айфонов на такс фри а Гатвике видела тоже
Русская Богатырша• 23 ноября 2018
Ответ дляБабульция
машину с какого сайта заказывать будем, на какого форвардера? категории товаров разные
но можно, можно. У меня друзья брали из салона Вольсваген в Штатах для рынка Бразилии(как то там такак зитро по схеме покупки с регистрацией партии товара), так дешевле получилось, чем у нас и так на внушительную сумму пользуются в Киеве.
размахер• 23 ноября 2018
Ответ дляРусская Богатырша
Відповідно до пп. 165.1.39 Податкового Кодексу, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу не включається (тобто не оподатковується ПДФО та військовим збором) «вартість дарунків, а також призів переможцям та призерам спортивних змагань, якщо їх вона не перевищує 25% однієї мінімальної заробітної плати у розрахунку на місяць, встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі».
законодавством чітко прописана умова не оподаткування подарунку, якщо його вартість не перевищує для 2018 року 930 гривень 75 копійок.’