Четырёхсторонний скотч• 24 ноября 2018

Правда что Зеленский в президенты? Опрос

Прочитала в газете. Даже не думала. Но Юлька на первом месте, неужели кто то за нее голосует. Проголосуйте пожалуйста.
Результат:
вже голосів: 134
109 (81.34%) Зеленский
25 (18.66%) Тимошенко
Фисташковый кокец• 24 ноября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
можед, может, зараз це якраз і відбувається - Росія пішла війною на Україну, що може бути страніше війни, п´ятирічноі війни .
не менш страшно, коли своїми руками руйнують країну, вбивають людей, не прямо, а опосередковано ...як? грабуючи бюджет,після чого не вистачає ліків хворим дітям з діагнозами,які лікують і усьому світі,але у наших немає доступу до цього лікування (бо все вкрадено з бюджету) черз що вони вмирають, так само і з дорослими,з пенсіонерами.....
війна? так,звичайно,це страшно, там гинуть молоді здорові хлопці,але в цей же час представники влади обкрадають цих самих хлопців, бо мілйонні бюджети на армію теж опиняються у кишенях тих,хто має доступ до казни...хлопці погано вдягнені, погано нагодовані,погано озброєні.....а скільки небойових втрат? а як лікують і реабілітують поранених?
я ще раз повторюю,що так,як ми руйнуємо свою країну,ніякий ворог не здатен зруйнувати.....і всі,хто наразі у списку кандидатів, мріють про владу не заради ’світлого майбутнього країни’....
ЛолитаНеРазлита• 24 ноября 2018
Ответ дляФисташковый кокец
ну може ви і руйнуєте, я -ні.
Шкура Шуры• 24 ноября 2018
Ответ дляФисташковый кокец
++ это ужас ужасный что натворили в стране за эти годы... эти реформы,куча долгов, кредитов на 200 лет вперёд, офшоры, а люди верят ,верят....я в шоке...
Шкура Шуры• 24 ноября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
ну може ви і руйнуєте, я -ні.
вы у власти?
Фисташковый кокец• 24 ноября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
ну може ви і руйнуєте, я -ні.
ну звичайно.... всі крім вас....не замислювались,що своїм вибором ви теж впливаєте ....
я ні за кого і не проти кого не агітую, ваш вибір-ваше право....але інколи треба аналізувати те,що ви бачите і чуєте з ТВ,інтернету....аналізувати,порівнювати із дійсністю....а не свято вірити....
Подметайло• 24 ноября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
він НЕ проросійський кандидат, тому 100% за нього проголосую.
Розовые очки обычно разбиваются стёклами внутрь. Такие как вы уже наголосовали горя для страны. Никак не уймётесь и не протрезвеете от эйфории.
Надеюсь, вас очень мало и желаю вам выбросить телевизор.
Подметайло• 24 ноября 2018
Ответ дляШкура Шуры
не смешите,он первый кто заинтересован в войне
1000%
ЛолитаНеРазлита• 24 ноября 2018
Ответ дляШкура Шуры
Головний ворог мій особисто- це Росія.
Страшний ,цинічний, воюючий агрессор.
З ними вже ніяка країна не хоче мати з´язки.
Вони вже вбили 10 тисч українців.
Подметайло• 24 ноября 2018
Ответ дляШкура Шуры
вы у власти?
Это порохобот. Я сначала тоже повелась
Шкура Шуры• 24 ноября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Головний ворог мій особисто- це Росія.
Страшний ,цинічний, воюючий агрессор.
Вони вже вбили 10 тисч українців.
так вот вы сейчас поддерживаете того кто убивает гораздо больше людей
Шкура Шуры• 24 ноября 2018
Ответ дляПодметайло
Это порохобот. Я сначала тоже повелась
точно) я уже заметила. Сколько им платят?)
Подметайло• 24 ноября 2018
Ответ дляШкура Шуры
Та хз) но они забавные)))
Ганцю в кєдах• 24 ноября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Шановні, наіхудший - це проросійскі кандидати.

Тільки не це.
А тот кто вел бизнес в россии во время збройної агресії проти України, возможно и сейчас ведет, узнаем позже, это проросийский кандидат или молодец-удалец ?
ДеньгиНеСдаю• 24 ноября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Порошенко має досвід відсічі російської агресіі.
багато відсік за 5 лет?
ДеньгиНеСдаю• 24 ноября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
благодаря таким как вы опа в украине будет вечно
автор Четырёхсторонний скотч • 24 ноября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Головний ворог мій особисто- це Росія.
Страшний ,цинічний, воюючий агрессор.
Вони вже вбили 10 тисч українців.
Я жила в России, люди там хорошие!
Чупокабра• 25 ноября 2018
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Головний ворог мій особисто- це Росія.
Страшний ,цинічний, воюючий агрессор.
Вони вже вбили 10 тисч українців.
+ 1000 , вже набридла тривала регулярна підривна дезінформаційна діяльность кремлівської пропаганди