Сегодня я не я• 25 ноября 2018
Довічне Утримання (догляд).
Батьки вимагають від мене, укласти з ними цей договор.Почему? Тому, що багато років тому, вони мені зробили дарчу на будинок і землю.Теперь їх переклинило, що я можу їх вигнати в акацію.Больше всього мене напружує повна хата родичів, які вселяють батькам, раз я проти договору, значить настав мій час забрати у мене все через суд! Ну от як не зійти з ними з розуму?
Результат:
вже голосів:
32 (59.26%)
Погодитися на договір
15 (27.78%)
Нехай подають на суд
7 (12.96%)
Свій варіант
Сегодня я не я
• 25 ноября 2018
Ответ дляАноним_1431
Ну то підпишіть той договір в обмін за посуд
Ви нічого не втрачаєте, ви ітак їх утримуєте
Там багато що вирішує чоловік моєї сестри, який адвокат.Він налагоджений більше,а точніше все собі
Скорая помощь• 25 ноября 2018
Ответ дляСегодня я не я
Я живу іноді і в своїй квартирі, а вас жаба давить, дихайте глибше
У меня есть жилье, спасибо, жаба не давит)
Аноним_1474• 25 ноября 2018
У мене питання - якщо у Вас є дарма на цю землю і цей будинок, то що хотять батьки? Дарма ж не відміняється? Що змінить договір довічного утримання, якщо і Ви і вони можуть його розірвати майже у будь-який момент?
Сегодня я не я
• 25 ноября 2018
Ответ дляАноним_1474
Так відміняється чи можливо розірвати?
Сегодня я не я
• 25 ноября 2018
Ответ дляСкорая помощь
Тоді я не знаю, чого ви така нещасна
ВернитеВалеру• 25 ноября 2018
А чого піднялося це питання,у вас відношення зіпсувалися?Раз подарували,то раніше було все добре?
Сегодня я не я
• 25 ноября 2018
Ответ дляВернитеВалеру
На горизонті з´явився зять, який став відмінним адвокатом.
Аноним_1431• 25 ноября 2018
Ответ дляСегодня я не я
Скільки років тому вам дарчу дали?
Сегодня я не я
• 25 ноября 2018
Ответ дляАноним_1431
Скільки років тому вам дарчу дали?
2011год
AnnLipa123• 25 ноября 2018
Ответ дляСегодня я не я
Договір взамін на що? У них нічого немає особистого, тільки набір посуду.
конечно, нет ничего. Все вам отдали. Вы ещё выделываетесь . Набор посуды. Фу, отвратительно. От вас реально можно всего ждать
Нога на ногу• 25 ноября 2018
Ответ дляСегодня я не я
Батьки не проти у мене все забрати, а сестрі все віддати.
почему они передумали? в чем причина? не миритесь?
Аноним_1431• 25 ноября 2018
Ответ дляСегодня я не я
2011год
Ну тут вже всі терміни давності вийшли
Аноним_1431• 25 ноября 2018
Ответ дляAnnLipa123
Ви в суть ’’посуди’’ вїхали про що мова? Чи аби ляпнути
Сегодня я не я
• 25 ноября 2018
Ответ дляНога на ногу
Та у нас нормальні відносини, якщо зять не сунеться ніс.
Сегодня я не я
• 25 ноября 2018
Ответ дляAnnLipa123
Справа добровільна було подарувати!
Це всі в Одесі такі ’блатные’???
Ответ дляСегодня я не я
Складно їм вселити, коли чоловік сестри адвокат. Але сестра сама відмовилася від всього і забила на них, а я завжди з ними.Відпочинок,лікування, їжа все на моїх плечах.
люба, все фіксуйте: бумажка до бумажки, фоткайте їх при їжі і лікуванні... бо суд буде точно, чи з ними, чи з сестрої, чи з троюрідною...
ОченьПриятно-Царь• 25 ноября 2018
Ответ дляСегодня я не я
Справа добровільна було подарувати!
Це всі в Одесі такі ’блатные’???
брехухи бланті, а так всі однакові
Сегодня я не я
• 25 ноября 2018
Ответ дляKsu160576
Я сьогодні випадково побачила в шафі позов на мене, щоб забрати дарчу.Но чому тільки будинок, а про землю нічого не написано і чого все заднім числом, 08.11.18 теж не ясно.