Сегодня я не я• 25 ноября 2018

Довічне Утримання (догляд).

Батьки вимагають від мене, укласти з ними цей договор.Почему? Тому, що багато років тому, вони мені зробили дарчу на будинок і землю.Теперь їх переклинило, що я можу їх вигнати в акацію.Больше всього мене напружує повна хата родичів, які вселяють батькам, раз я проти договору, значить настав мій час забрати у мене все через суд! Ну от як не зійти з ними з розуму?
Результат:
вже голосів: 54
32 (59.26%) Погодитися на договір
15 (27.78%) Нехай подають на суд
7 (12.96%) Свій варіант
автор Сегодня я не я • 25 ноября 2018
*Пробачте за помилки

автор Сегодня я не я • 25 ноября 2018
На що укласти договір,якщо все що було в батьків ,вони передали мені!
AnnLipa123• 25 ноября 2018
Ну а без договора такого вы бы за ними не смотрели бы?
автор Сегодня я не я • 25 ноября 2018
Якщо подадуть на суд,то це задоволення за мій рахунок,бо в них тільки пенсія
автор Сегодня я не я • 25 ноября 2018
Ответ дляAnnLipa123
Я з ними живу,в моєму будинку
iraidam• 25 ноября 2018
пожизненное содержание включает в себя оплату коммунальных услуг , деньги на содержание и питание. Но есть один нюанс , если они получают субсидию , то у них ее отберут
AnnLipa123• 25 ноября 2018
Ну и опять-таки- видимо, вы по какой-то причине не внушаете родителям доверия. Моим кто угодно может капать и зудеть- ни на секунду не усомнятся- и тут не в деньгах дело или в наследстве

Аноним_1526• 25 ноября 2018
скажите спасибо родственникам
и соглашайтесь на договор :))
пускай им будет спокойней
и да в случай алиментов :)) у Вас есть договор на содержание
родителей отгородить от таких ’умных’ родственников
AnnLipa123• 25 ноября 2018
Ответ дляСегодня я не я
Я з ними живу,в моєму будинку
Вы их выгоните? В чем проблема составить такой договор ради спокойствия родителей?
Аноним_1526• 25 ноября 2018
Ответ дляСегодня я не я
у нотариуса подпишите- типа на все согласна
дешевле бойдется
суд это минимум 708 гр судових зборив и время
оно Вам надо?
Аноним_1526• 25 ноября 2018
Ответ дляiraidam
при ньюансе, если дочь хорошо зарабатывает а не получает алименты ( например)
iraidam• 25 ноября 2018
наверное просто переживают ....
Аноним_1526• 25 ноября 2018
Ответ дляiraidam
наверное просто переживают ....
или родственники нашептали в уши х..нь разную :)
Бауди на ауди• 25 ноября 2018
Ответ дляСегодня я не я
Я з ними живу,в моєму будинку
Вы живете в их доме с ними.
А не они у вас.

Понятно почему родителям неспокойно (
СКИБИДЫШь• 25 ноября 2018
Если они Вам уже давно все подарили
То сложно все вернуть назад даже через суд
Аноним_1431• 25 ноября 2018
Майно і так ваше
Так їм і скажіть, що договір такий укладається в замін на щось, а зараз з нього толку ноль, а ви за ними і так доглядаєте
Топтунша• 25 ноября 2018
На старості видно щось з мозгами робиться. Не довіряти своїй дитині і думати, що ви їх киданете безпомічними - це вже взагалі. Але таке чую часто.
Не танцую- но пою• 25 ноября 2018
Ваші батьки, напевно передачок з сімейними розборками передивилися. Не знаю, який у вас договір дарування, у моєму договорі, за яким мені бабуся подарувала квартиру, був пункт про сервітут, в якому голорилося, що я не маю права виселили діда з бабцею з пдарованими ними квартири. Я б цього і ніколи не подумала зробити, звісно, але пункт такий був
автор Сегодня я не я • 25 ноября 2018
Ответ дляAnnLipa123
Договір взамін на що? У них нічого немає особистого, тільки набір посуду.

автор Сегодня я не я • 25 ноября 2018
Ответ дляАноним_1526
дешевле бойдется
оно Вам надо?
Батьки не проти у мене все забрати, а сестрі все віддати.
автор Сегодня я не я • 25 ноября 2018
Ответ дляАноним_1526
Я ніде не працюю за трудовою.
автор Сегодня я не я • 25 ноября 2018
Ответ дляБауди на ауди
Вы живете в их доме с ними.
А не они у вас.

Понятно почему родителям неспокойно (
За документами будинок мій, а по факту це їх все, це точно.Вам сказати скільки грошей я витратила на Ремент і зручності для них рідних? Туалет і душ в будинку, пральна машина, посудомийка, кондиціонер, все для них.
автор Сегодня я не я • 25 ноября 2018
Ответ дляСКИБИДЫШь
Если они Вам уже давно все подарили
Складно їм вселити, коли чоловік сестри адвокат. Але сестра сама відмовилася від всього і забила на них, а я завжди з ними.Відпочинок,лікування, їжа все на моїх плечах.
Дніпрянка• 25 ноября 2018
Ответ дляСегодня я не я
Договір про догляд за набір посуду. Пару сотень у нотаріуса заплатіть і буде вам спокій.
автор Сегодня я не я • 25 ноября 2018
Ответ дляАноним_1431
Майно і так ваше
Скільки можна говорити їм це, вже сил немає
автор Сегодня я не я • 25 ноября 2018
Ответ дляНе танцую- но пою
У нас немає такого пункту, я тільки знаю, що вони за документами не мають права там жити!Але, вони мені не заважали ніколи, будинок великий, люди були адекватні завжди
Скорая помощь• 25 ноября 2018
Ответ дляСегодня я не я
Забирайте свой ремонт в свое жильё личное. Ах да... Вы на него не заработали, вы ждёте когда родители отойдут. Так же проще, жопу ненадо напрягать.
Аноним_1431• 25 ноября 2018
Ответ дляСегодня я не я
Одного бажання мало... поїзд вже пішов
Аноним_1431• 25 ноября 2018
Ответ дляСегодня я не я
Ну то підпишіть той договір в обмін за посуд
Ви нічого не втрачаєте, ви ітак їх утримуєте
автор Сегодня я не я • 25 ноября 2018
Ответ дляСкорая помощь
Я живу іноді і в своїй квартирі, а вас жаба давить, дихайте глибше