МисисПропер• 04 декабря 2018
Дисплазія сполучної тканини у дорослого.Київ
Порадьте лікаря,який займається цією хворобою.Дуже цікавить,як ви лікуєтесь.я в 33роки маю масу з цим проблем,але жодного кваліфікованого лікаря,який цим займається,не знайшла.булу вдячна за будь-яку пораду.дякую
ВЫВсеВрете• 04 декабря 2018
Доброго дня, у моєї дитини 8 років такий діагноз. Поставили в 4 роки. Із того, що підпадає під діагноз-сильна міопія. Напишіть свої симптоми. На скільки зрозміла, це не лікується, теж шукала лікаря.
МисисПропер
• 04 декабря 2018
Ответ дляВЫВсеВрете
Продам мільтрального клапану,гіпермобвльність суставів,не стабільностю хребта(особливо шия страждає), нестабільність артеріального тиску,артроз, протрузії дисків,варикоз,геморой,слабкі судини,ВСД,загиб жовчного,тонзиліт,хронічний бронхіт,аритмія.Можна багато писати ще.Але я для себе зрозуміла,що потрібна фізична дозована активність(плавання,пілатес-регулярно),вітамінні комплекси.амінокислоти,хондропротектори.все ж маю надію знайти лікаря,бо лікуюсь лише,коли з´являються проблеми зі здоров´ям.Ось вже рік після пневмонії,а ще астенія,сил немає,втратила вагу.Нервова система теж не стабільна
Черпак_для_фантазий• 04 декабря 2018
Этим заболеванием занимаются генетики.Обратитесь в харьковский генетический центр за консультацией.
Черпак_для_фантазий• 04 декабря 2018
При астении хорошо Кардонат попить.И вообще ,этот препарат изначально создавался для дисплатиков.
МисисПропер
• 04 декабря 2018
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Знаю,пила.але страждає ШКТ
Lux Aeterna• 04 декабря 2018
невозможно вылечить дисплазию, т.к. это повреждение у гена, отвечающего за коллаген в соединительной ткани. Вы же себе гены не пересадите новые? если бы это было возможно, то давно лечили бы синдром Дауна.
сама живу с тем же - высокая степень миопии, гипермобильность суставов, плохое заживление ран на поверхности кожи, растяжимые стенки сосудов. С возрастом гипермобильность суставов прошла почти что, в детстве вообще была жесть
Мексиканочка• 04 декабря 2018
Ответ дляМисисПропер
Знаю,пила.але страждає ШКТ
А как это проявляется? Ребенку кардиолог назначила кардонат, еще не начали пить. А с ЖКТ у нас и так проблемы(
МисисПропер
• 04 декабря 2018
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ви знаєте можливо в Харкові займаються.В Охмадиті моїй дитині,яка ,як на мене має гіпермобвльність,плосковальгус,додаткова хорда,виключили дисплазію і сказали,що я ’пришибляна мама’.В ПАГ звернулись,там виписали масу бадів американських,в які я не вірю.у мене назріває питання:Кому вірити?мій особистий стан просто нестепний (часто ГРВІ,після який мої м´язи не тримають хребет)шийні хребці з´їдають,і стан тоді подібний до стану неадекватності.я змушена півдня лежати, оскільки все болить.Якщо трішки стає легше,займаюсь фіз вправами.Але то не якісне життя.це існування
МисисПропер
• 04 декабря 2018
Ответ дляМексиканочка
Кислотність підвищується.краще після їжі вживати ліки і льон паралельно вживати
МисисПропер
• 04 декабря 2018
Ответ дляLux Aeterna
Як прибрати гіпермобвльність суставів?чи у вас пройшло без втручання?я просто як желейка.стояти,стдіти довго не можу
МисисПропер
• 04 декабря 2018
Ответ дляВЫВсеВрете
І найголовніше-у мене антифосфоліпідний синдром.А це взагалі, кошмар.
Lux Aeterna• 04 декабря 2018
Ответ дляМисисПропер
у меня прошло само с возрастом, ничего специально не делали. в 20 лет уже почти ничего не было.
МисисПропер
• 04 декабря 2018
Ответ дляLux Aeterna
Як у вас проявляється міопатія?як підтримуєте свій стан?
Lux Aeterna• 04 декабря 2018
Ответ дляМисисПропер
не знаю, что такое миопатия. у меня миопия высокой степени. как и сами доктора говорят, сделать лучше нельзя, как бы не стало хуже. Исключить удары в голову, поднятие тяжестей рывком
витамины для глаз для сетчатки бауш и Ломб постоянно, с минимальным перерывом. Контроль динамики зрения у врача. В детском возрасте до 15 лет вроде делают склеропластику, мне не делали, это были 90-е годы, все занимались вопросом где взять еду, по врачаи никто не ходил
Черпак_для_фантазий• 04 декабря 2018
Мы можете написать письмо с полным описанием проблемы с детства на эл.адрес ХГЦ и дождаться ответа.Адрес электронной почты есть на сайте
Lux Aeterna• 04 декабря 2018
Ответ дляБожья коровка
якої степені у Вас дисплазія?
хз, мне такого диагноза никто не ставил, но у меня все признаки не самой тяжелой формы с самого детства. То есть сердце не пострадало, например
Lux Aeterna• 04 декабря 2018
ноги все в сосудистой сетке, хотя работа сидячая. первая сосудистая звездочка появилась еще лет в 15
МисисПропер
• 04 декабря 2018
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Дякую;) спробую
МисисПропер
• 04 декабря 2018
Ответ дляБожья коровка
якої степені у Вас дисплазія?
Я не знаю,яка степінь.і знати не хочу.візуально не виглядаю хворою.
МисисПропер
• 04 декабря 2018
Ответ дляLux Aeterna
У мене теж є сітка судинах.по симптоми ній лінії у всіх жахливий варикоз.у тітки навіть лопали вени на ногах,але там вага велика.оперувплися майже всі дівчата з маминого роду.Дивно,що в мене є ця патологія,адже в батькову сторону пішла.хоча батько в дитинстві був гнучний.мабуть нагребла хвороб і від тата і від мами.
вАлнуюся сильнА• 04 декабря 2018
Моей дочери тоже в 4 года поставили такой диагноз.. с рождения в шпагате.. на гимнастике всех тянут , а моя просто лежит без труда. Но как только нужно мышцы включать она пас(( вообще накачать не может( тяжело ей очень. И тоже с сердцем и головные боли .. все присутствует и у меня и у неё.. и Вы автор , правильно подметели что на выздоровление уйму времени уходит(( с насморком три дня пролежала без температуры, просто встать не могла и все((
Чебураха с перцем• 04 декабря 2018
Ответ длявАлнуюся сильнА
ребенок с таким диагнозом ходит на гимнастику? насколько я знаю нагрузки противопоказаны, только ЛФК
МисисПропер
• 04 декабря 2018
Ответ длявАлнуюся сильнА
І як ви з цим живете?у мене в осінньо-зимовий період постійно віруси.здається,я не пам´ятаю,коли я не хворіла.Постійно горло,насморк,кашель і інтоксикація.
МисисПропер
• 04 декабря 2018
Ответ дляЧебураха с перцем
Так,не можна переростянувати зв´язки Тільки басейн і ЛФК.можна нашкодити- сустави не резинові