Анонимушка• 06 декабря 2018

Автомобіль механіка підкажіть?

дуже хочу автомат, але вони всі дорожчі мінімум на 1000 у.є. поки назбираю(((
я катаюсь на механіці у чоловіка, але панікую коли під горку рушати іткд.
хто їздить швидко звикаєте. ?
розглядаю собі типу шевроле спарк, сузуки алто, нісан піксо.тайота айго все це можна купити до 3000 у.є в швейцарії. ну і тут розтаможка
ириска77• 06 декабря 2018
Механика дешевле в ремонте и таки по бензину. Не глохнуть привыкается при постоянной езде на раз два. Под горку с ручником, нормально, опять таки все дело в практике. Отвлекаешьсямнамперкдачи только по началу, потом автоматически уже все переключаешь, по звуку двигателя. Автомат, понятно проще и в пробках не болит левая нога) Езжу на механике.

автор Анонимушка • 06 декабря 2018
Ответ дляGleva
Автор, подскажите а кто Вам покупать машину в Швейцарии будет? Тоже ищу б/у, езжу только на механике, искала в Украине около 6 тіс.дол
https://www.autoscout24.ch/de/autos/alle-marken?fu...
шукаю на цьому сайті, потім знайду хто прижене
Gleva• 06 декабря 2018
Ответ дляАнонимушка
Извините за глупые вопросы, но если интересовались, сколько стоят услуги таких пригонщиков? Они же и растаможить помогают?
А почему именно из Швейцарии?
автор Анонимушка • 06 декабря 2018
Ответ дляGleva
А почему именно из Швейцарии?
швейцарія найдешевше. пригнати здається 500 у.е.
Gleva• 06 декабря 2018
Ответ дляАнонимушка
Дякую. Дешевші авто чи послуги посередника?
автор Анонимушка • 06 декабря 2018
Ответ дляGleva
послуга пригнати 500 ує.
в любому випадку там дешевше. я планую на весну поки збираю гроші. мені б десь кредит взяти. я б швидше пригнала і віддала. а то кожен місяць збираюсь відкладати по 400 у.е, а в результаті купую 100-200
автор Анонимушка • 06 декабря 2018
Ответ дляGleva
авто дешевші ніж в Німеччині і Європі, принаймі на тих сайтах які дивимось
Фея_3уровень• 06 декабря 2018
Ответ дляАноним_1560
О выборе автомата пожалеете только когда будете его ремонтировать.
Автомат ремонтировать не умеют.Обычно там просто замена-дорогая.Дорогущая.
А механика-вечна.Недорогой ремрнт,если что.
Вечного ничего не бывает
Gleva• 06 декабря 2018
Ответ дляАнонимушка
Зрозуміло, теж знаю що багато з Німеччини возили. А розмитненням вже самі будете займатись, так?

автор Анонимушка • 06 декабря 2018
Ответ дляGleva
та думаю ті що ганяють підкажуть. зараз же це просто робиться, все дуже спрощено
Gleva• 06 декабря 2018
Ответ дляАнонимушка
Дякую за підказки