Лунтик-паунтик• 14 октября 2013
Ищу отзывы о комбинезоне Coccobello
Просто не знаю что купить. Уже поузнавала впечетления о многих комбинезонах. Вот еще интересуют отзывы о таком, как на фото и вообще о зимней верхней одежде фирмы Coccobello.
На сколько теплый - какой мороз выдерживает? Вообще качество. Размерность - нужно брать больше, меньше своего размера?
И БОЛЬШАЯ ПРОСЬБА, если у кого есть реальные фото что бы посмотреть как на ребенку выглядит, закинуть или сюда или на електронку: Natali87@meta.ua. Буду ОЧЕНЬ признательна!!!
Лунтик-паунтик
• 14 октября 2013
Ответ дляhrushyk
Я точно такий взяла малій тиждень тому,тут на Стафі.Ну дюююже гарненький ).Якість пречудова и вигляда гламурненько і все так до толку і замочки і кнопочки,а мала взагалі в ауті )).
Можу дати Вам ссилку на продавця,в неї і реальні фото в оголошенні є.
Була б Вам вдячна! :)
Лунтик-паунтик
• 14 октября 2013
Ответ дляhrushyk
Дякую, але там великі розміри залишились, а нам на 92 треба :)
Лунтик-паунтик
• 14 октября 2013
Ответ дляhrushyk
Аааа,ну хоча б фото реальні глянули )),а розмір вже свій знайдете.
Успіхів Вам ! )
Скажіть, а як Вам розмір? Прочитала, що штанці короткуваті. Це правда?? Бо в мене доця худенька, але височенька. Боюсь, що куртка буде широкою, а штани короткі :)
Ответ дляNatalietta
Є такий момет.Моя теж висока і худенька.То взяли на розмір більший,куртка видно,що вільнувата трохи (зате можна вдягнути плотніший светр),а от штани,вони не те щоб короткі,просто вузенькі,не широкі,ну й звичайно трохи менші як на заявлений розмір,але не критично.
Головне,щоб попався адекватний продавець,зробив усі заміри Вам потрібні,то в такомц випадку точно не промахнетесь )
Лунтик-паунтик
• 14 октября 2013
Ответ дляhrushyk
Дякую! Усспіхів і Вам. І щоб не мерзли зимою