Без Баяна• 06 декабря 2018

які котофеї тепліші: просто войлок, чи з хутром?

чи ще є подвійний войлок. і мембранні
не розберусь які саме так хвалять
Аноним_1440• 06 декабря 2018
Войлок с набивной шерстью внутри

автор Без Баяна • 06 декабря 2018
читала суперечливі відгуки тут минулі. що просто войлок на теплу шкарпетку(мериноса чи просту ) краще ніж з ще шаром хурта. і також багато хто пише що мерзлякам(як в мене) тільки моделі з хутром....
заплуталась...
автор Без Баяна • 06 декабря 2018
Ответ дляАноним_1440
Войлок с набивной шерстью внутри
дякую
логіка мені таке також підказує)
Аноним_1440• 06 декабря 2018
Ответ дляБез Баяна
заплуталась...
Ну логично ведь, что со слоем шерсти теплее, чем без нее....
Булькаю• 06 декабря 2018
Теоретически - войлок с набивной шерстью,как бы ’много всего’)) Но вот,вспоминая свое детство,я ходила в валянках(Сумская обл,в один год морозы были под 30,дети в школу официально не ходили) и ноги не мерзли,было ооооочень тепло)) А вот у сына,который носил валянки из войлока с набивной шерстью,ноги были холодными (( Я думаю,что все зависит от ребенка,особенности организма,так сказать)
Банан-барабан• 06 декабря 2018
У нас были просто из войлока( именно Котофеи), ноги не мёрзли.
Манка Я• 06 декабря 2018
носили именно валенки те, что только с войлока и ноги ни разу не замёрзли
автор Без Баяна • 06 декабря 2018
Ответ дляБанан-барабан
...дякую
врахую вашу відповідь.
Lesya_74• 06 декабря 2018
У дочки были зимние сапожки Котофей из розовой перламутровой кожи на липучках и молнии с полированной цигейкой внутри. Помимо того что очень красивые, так еще и кожа высочайшего качества. Теплющие. Еще очень теплые варианты натуральная замша+шерсть (это я уже о других производетелях). Как по мне, то вариант кожа-цигейка, замша+шерсть лучше и теплее, чем войлок+шерсть. Последнее это уже эконом-вариант. По поводу мембранных сапог. Хорошие мембранные очень теплые, но стоят денег не меньше, чем сапоги кожа-шерсть кожа цигейка. Котофей мембранные мне не нравятся даже визуально. Хорошие, например, Примиджи, те неубиваемые и очень теплые. Но и цена у таких моделей, не низкая, в нашем размере Примиджи, например, стоят 3000 грн.

Lesya_74• 06 декабря 2018
Мембранные Котофей я бы не советовала.
автор Без Баяна • 06 декабря 2018
Ответ дляLesya_74
ок,
подивлюсь ще ->кожа-цигейка, замша+шерсть
...і буду вдячна за ссилку на вашу модель)
ША все! я пришла• 06 декабря 2018
Беру 3 года подряд чисто войлок, разные модели. Ножки всегда теплые.
Lesya_74• 06 декабря 2018
Ответ дляБез Баяна
ок,
Саме Котофей купувала давно, у малої був тоді 31 розмір, а зараз вже 36-й. Тому точно таку модель я не знайду, але було щось на зразок цього: https://kotofey.net.ua/botinki-kotofey-452089-51/ Позаду не було тканинних вставок і не було вставок шкіри іншого кольору, але сама модель дуже подібна. Вони м´які, легкі, зручні і теплющі. Якість була була дуже достойна, стверджую це з впевненістю, тому що ніколи не зациклюсь на певних брендах (як от люди люблять з придихом говорити про Екко чи Джеокс, Ленне або Рейму:)) ), перепробувала із дітьми усіх провідних дитячих виробників взуття і можу порівнювати.
Із теплих, хороших, зручних можу порадити не Котофей. З того, що є у нас на ринку зараз непогані варіанти (за співвідношенням ціна-якість) зимового взуття DD Step (1000 - 1200 грн). Взуття з натуральної телячої шкіри, ортопедичне+утеплювач вовна з синтетикою. Зимове таке теж купувала, була задоволена. Тепле. На Кідстафі та інших майданчиках влика його пропозиція. А щодо відзивів раджу читати їх про взуття на I Recommend. Там відзиви ідуть із фото та аналізом переваг-недоліків конкретних взуттєвих марок і моделей після експлуатації. До речі, відзиви про мембранки Котофей там також колись були.
Lesya_74• 06 декабря 2018
Ответ дляБез Баяна
ок,
Читайте про Котофей без утеплювача і з утеплювачем:
https://irecommend.ru/content/kholodnye-nogi-eto-n...
https://irecommend.ru/content/valenki-na-sovremenn...
https://irecommend.ru/content/v-printsipe-ne-plokh...
терміки-мембранки теплі і якісні Пріміджі, Суперфіти, приблизно такі моделі:
https://intertop.ua/catalog/detskaya_obuv/primigi_...
Взагалі то особисто для мене валянки - це минуле сторіччя, як і лапті. Більше подобається взуття із шкіри із натуральним утеплювачем:).