Мама фифти цента• 07 декабря 2018
Що не так з моєю дитиною?
Чесно я у відчаї...в садочку і початковій школі завжди була "правою рукою" вихователя і вчителя, допомогала в огрганізації свят і дозвілля, дитина дуже творча і артистична, правда трохи поривиста і емоційна, але добра і відповідальна.у 5 класі почалися проблеми: вчитель 100% меланхолік і моя почала її бісити (це я виснила пічля бесіди з нею) і вона почала гнобити дитину, дивлячись на це підключились і діти....була довга історія,ми возили до психолога, і психолог сказав що проблема у вчителі, і порадила змінити клас. Ми змінили школу.вчитель по темпераменту такий самий як і дитина.все було прекрасно 2 роки поки не змінилась учитель...і історія повторюється...з вчителем говорити немає сенсу, дуже самозакохана + донька директора.вона навіть не хоче слухати....все валить на дитину...з навчанням скотилася і не хоче іти в школу...що робити?
Я шалунья• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
Можливо...але чому з іншим учителем все було по іншому...
Потому что ваша супер девочка все время хочет быть главной,правой рукой с вашей подачи,и иногда учителя таких выскочек просто ставят превыше всего класса,вот и все.Хватит учить свое чадо что она ось вселенной,и проблем с учителями не будет.Кстати вот то что вы ее так превозносите,вам потом очень как аукнется,поверьте,у нас тоже в классе такая была,правая рука любого учителя,после школы окунулась в реальную жизнь,и скатиламь к наркотикам,так как не смогла пережить,что она просто обычная,а не супер пупер важная,как ее учила мама.
Ацетилсалициловая кислота• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
Все люди разные. 7 класс - уже взрослые дети - песни, пляски и артистизм уходят на второй план - такие дети перестают быть на первых ролях и не могут с этим смирится.
Ситуация с вайбером - простите, но тут уже нашла коса на камень. Я бы учителю отвечать (спорить) не стала бы, спостила бы улыбающийся смайл и все. Вроде как мир, дружба, жвачка. Хоть и учителя в этой ситуации не оправдываю. Понятно, что не каждый ребенок сообразит, но ведь Вы мама - подсказывайте.
жар-птица Нюра• 07 декабря 2018
Ответ дляШкура Шуры
Хоспади...как мы выросли без психологов? Учите ребенка приспосабливаться к жизни. Расскажите, что не все ей должны. Пусть учится быть в коллективе.
То, какой коллектив, во многом зависит от учителя. Сын 1 год был а одном классе, а потом перевела его в другой. Он каждый день говорил, какие здесь дети отзывчивые, добрые и пр... Хотя, конечно не идеальные, но все-же. Ну не может же быть, что в другом классе дети плохие!? Просто в том классе учитель так всех настроила, что все друг на друга ябедничают и хотят хоть как-то на фоне других быть быть лучше в ее глазах, чтоб меньше перепало от нее.
Мама фифти цента
• 07 декабря 2018
Ответ дляА у нас макарошки
все не такие
Не все, а только 2 учителя за 7 лет. Почему когда мальчики хотели :’ полапать’ за грудь и обзывались получили от другой учительницы,которая стала свидетелем этой сцены,то от класного руководителя при аналогичной ситуации реация, что сама виновата...это как?
Ответ дляМама фифти цента
+++++
Це постійно вдома обговорюється.написала сюди щоб просто виговоритись, почути пораду чи може у когось була схожа ситуація
У нас була схожа ситуація в дитсадку - один хлопчик дуже любив бути у центрі уваги, батьки цьому дуже сприяли, на всіх утреніках йому давали ролі.
А от коли в групі у когось був день народження, іменинник стояв в центрі, дітки водили хоровод і співали про коровай, а цей хлопчик стрибав, як дика мавпа, заважав і бив діток. Бо не він у центрі уваги.
Те саме зараз відбувається з вашою донькою.
Миллениалка• 07 декабря 2018
я вам розповім про одну дитину в класі моєї дочки -поривчаста та емоційна... у молодшій школі моя з М. дружила, і в садку теж.. дитину реально шкода, мама пияче, бабуся намагається виховувати. вчителька початкової тягнула її як могла, діти до неї ставилися абсолютно рівно.. аж до того моменту, що вона почала усіх обіймати.. я розумію, можливо їй не вистачало обіймів, але саме оця навязливість довела до того, що від неї почали шарахатися усі.. я своїй товкла, що пожалій М., зрозумій її, у неї важке життя.. проте й моя сказал -я вже просто не можу -стоїш, тут тебе хапають і душать (обіймами).. врешті решт від дитини відсахнулися абсолютно УСІ діти!! ось останній раз -вскочила під час уроку і почала бігти кудись -виявилося - хотіла вимкнути світло у класі, щоб усі налякались (при білому дню! хто там налякався б не зрозуміло). але ясно -дитина просто хотіла привернуи увагу...
а ваша -можливо теж так сильно намагається привернути увагу інших, що їм це набридло? ото її й ігнорує решта класу? а тому і до школи не хоче йти?... такі проблеми точно переводом не вирішити...
Планшетница• 07 декабря 2018
Автор,прислушайтесь к ответам,посмотрите на ситуацию и посмотрите на дочь со стороны
Мама фифти цента
• 07 декабря 2018
Ответ дляМаша хороша
Трохи поривиста і емоційна, це як?
От наприклад хлопці в класі почали активно цікавитись дівчатами, передавати картинки з намальованими пісюнами, говорити пошлості, я кажу не звертай уваги,а вона не може,постійно свариться з ними, а як починають її трогати( у фізичному плані) то ще битися з ними.їй обідно, бо ще учитель каже ,що вона сама винна в цій ситуації.
Мама фифти цента
• 07 декабря 2018
Порвчаста і емоційна тим, що дуже сильно реагує на події. От як її перевчити? І говорю, і розказую, і фільми дивимось. Просто дивлюсь,що за останній час вона навпаки ,стала до всьго ставитись аж занадто байдуже,їй стало все одно. Каже - а смисл? Ще вік такий- 12 років.трохи тривожно.
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляМаша хороша
Автор, напишу грубо
У дочки в класі була істерично активна дівчинка, яка чудово вчилася, але всіх втомлювало її бажання постійно бути в центрі уваги
Набридлива жахливо, це мало кому подобається насправді
гермиона грейнджер?
Мама фифти цента
• 07 декабря 2018
Ответ дляМиллениалка
Решта класу не ігнорує, є подруги! Проблеми тільки з деякими хлопцями через надмірну увагу, і з класним керівником, який постійно робить зауваження на цьому фоні, а коли у вчителя просять допомогти щоб розрулити конфлікт, допомоги не отримує.
Ответ дляМама фифти цента
Ви занадто багато підстеляли їй соломки і не навчили жити у суспільстві. Бо у вас самої неправильне ставлення до доньки ’Вона королева’. А далі її чекає звичайне життя і вона може з цим не змиритися, аж до суїциду.
Вас якщо в транспорті хтось полапає, також кидаєтєся бити морди чоловікам, здачі не боїтеся отримати сповна? Вчіть дитину шукати шляхи вирішення конфліктів. Поки що ви сповідуєте хибну лінію ’Не чіпайте мою цяцю’. До кінця школи це якось прокатить, а в дорослому житті ви її захистити вже не зможете. А вона сама себе захищати не навчена. Про це їй говорить вчителька, але ні вона, ні ви це розуміти не хочете.
Планшетница• 07 декабря 2018
Ответ дляДніпрянка
+++
И это только 12 лет,дальше будет сложней
Мама фифти цента
• 07 декабря 2018
Ответ дляИлона Луцк
Зачем мучить ребенка?
Уходите из школы на экстернат
У нас 3 детей так отучились
Сейчас все 3 - студенты на бюджете + стипендия
И плюс успели позаниматься везде - танцы, музыка, компьютеры, рисование, занятия спортом, спортивное ориентирование, да даже оригами и бисер
Уходите из школы на экстернат
У нас 3 детей так отучились
Також за це подумала,але маленьке місто, не дуже є куди ходити.а на волейбол,англійську і фотокружок і так встигає
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
так проблема в чем? может она повод дает?
сама себе прекрасная• 07 декабря 2018
Автор, извините, но Вы вырастили ее ’пупом земли’. Сделали Вы это осознанно или на подсознательном уровне - неважно. А теперь бедный ребёнок сталкивается с реальностью и мучается. Немедленно начинайте работу в противоположном направлении, возможно с помощью психолога. Иначе Ваша девочка начнет завоёвывать внимание всех мальчиков сами знаете чем. Извините ещё раз может я грубо говорю.
Мама фифти цента
• 07 декабря 2018
Ответ дляЛетала_НаМетле
Та от не знаю я який може бути привід в цьому віці
Маша хороша• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
Так тому вони її і чіпають, бо активно реагує
Хай вчиться ігнорувати, бо зі сторони складається враження, що їй це подобається
В моєму класі теж були такі дівчата
Планшетница• 07 декабря 2018
По вашим ответам я бы вам посоветовала обратиться к психологу,в первую очередь вам. Без обид
Аннуитет• 07 декабря 2018
Ваш ребенок выглядит, как жополиз, а таких никто не любит, ее раскусили просто
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
о тяжелый случай тогда. но уверяю вас возможно ваша принцесса ведет себя с этими мальчиками совсем не так безобидно и такое бывает
Илона Луцк• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
это сейчас успевает, а в старших классах?
У нас старшая дочка доучилась до 7 класса, были вынуждены забрать, т.к. стала болеть сильно
А музыку, танцы, рисование бросать было жалко
Средний вместе с ней ушел из школы - 3 класс
А младший совсем не ходил в школу, все экстерном сдавал
Как по мне - пусть лучше ребенок в тишине дома посидит, чем в школе
Да и по своему опыту скажу( я помогала детям учиться) - 85% школьной программы - это бессмысленный набор сведений, который зачем-то заставляют заучивать наизусть
Это можно смело НЕ ДЕЛАТЬ!!!
А в свободное время можно просто книжку почитать
Это можно смело НЕ ДЕЛАТЬ!!!
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
тут учитель всего не поможет ей надо самой такие ситуации переживать
Пушкининиана• 07 декабря 2018
по теме даже не знаю, что сказать, девочку не видела же...
но после ’лапать, грудь, 12 лет....’ стало страшновато. моей 11, еще дите, вот просит куклу лол на нг. неужели за год они так меняются?
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Илона Луцк тут проблема в сильной эмоциональности девочки и неумении себя отстоять в рядовых ситуациях
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляПушкининиана
легко а дальше хуже
Мама фифти цента
• 07 декабря 2018
Ніколи не виховувала її, що вона ’ пуп землі’, навпакии вона почала себе соромитись через високий рос і стала невпевненою в собі, вважає себе не гарною, старається лишній раз не висовуватись, сама відмовилась від останніх ролей. Вже пару місяців як не активнічає. + питає : я ж нікого не чіпаю, чому мене трогають?
Мама фифти цента
• 07 декабря 2018
Ответ дляЛетала_НаМетле
Спасибо