Мама фифти цента• 07 декабря 2018
Що не так з моєю дитиною?
Чесно я у відчаї...в садочку і початковій школі завжди була "правою рукою" вихователя і вчителя, допомогала в огрганізації свят і дозвілля, дитина дуже творча і артистична, правда трохи поривиста і емоційна, але добра і відповідальна.у 5 класі почалися проблеми: вчитель 100% меланхолік і моя почала її бісити (це я виснила пічля бесіди з нею) і вона почала гнобити дитину, дивлячись на це підключились і діти....була довга історія,ми возили до психолога, і психолог сказав що проблема у вчителі, і порадила змінити клас. Ми змінили школу.вчитель по темпераменту такий самий як і дитина.все було прекрасно 2 роки поки не змінилась учитель...і історія повторюється...з вчителем говорити немає сенсу, дуже самозакохана + донька директора.вона навіть не хоче слухати....все валить на дитину...з навчанням скотилася і не хоче іти в школу...що робити?
Ответ дляМама фифти цента
А як порадите вирішити такий конфлікт? Може варто батькові подзвонити і поговорити з цими хлопцями? До речі таких всього двоє.
Доньці варто розповісти, що вона жінка, і навчити її вирішувати проблеми з чоловіками жіночими способами.
А вам самій варто звернутися до психолога, щоб він вам пояснив, які у вас особисті проблеми, що ваша донька виросла, що ваш чоловік не може побити всіх однокласниць вашої доньки зараз і всіх кавалерів у місті на роки вперед, з таким підходом ще й вдовою залишитеся .
Ще одна порада - народіть другу дитину. Або третю. Бо ваша всеосяжна любов до доньки дала печальні результати.
Пошаманю• 07 декабря 2018
Ответ дляЛетала_НаМетле
но сдачу лучше сразу давать это как с кошками потом они свою вину уже не понимают
Здачу миттєво і зі всієї сили. Щоб руки не розпускали. Але матір має право запитати вчителя що за фігня відбувається в неї в класі і в чому претензії до її дитини в кожному конкретному випадку.
Мама фифти цента
• 07 декабря 2018
Ответ дляЖонДуан
вы просто сейчас описываете ситуации, в которых учитель не прав, вернее поступил несправедливо. Но есть такое подозрение, что учитель уже негативно был настроен по отношению к вашей дочке ДО того, а значит было уже много ситуаций, в которых ваша дочь была слишком навязчива для учителя, учитель уже устал от нее, и в силу того, что тоже человек изначально поступает предвзято.
Во всех этих ситуациях да, учитель не прав, но что было в промежутках? Если бы ситуация была один раз, можно ыбло бы спихнуть на неадекватность учителя (что тоже очень даже вероятно), но елси такие ситуации повторяются снова и снова, это уже не случайность, а закономерность.
В тому і справа що проблеми приблизно як місяць, з появою нового учителя. При іншій вчительці такого не було, вона постійно збирала їх , обговорювала проблеми, з хлопцями окремо говорила,якщо треба дзвонила батькам.
Ростки жимолости• 07 декабря 2018
Может таки пробоема в вашем ребенке? Я так понимаю, что она уже в 7 классе. К ътому возрасту ребенок должен понимать, что все люди разные ине обязаны безуслрвно ее принимать. А может и протест у вашей. Ведь у нее не только конфликт с конкретным учителем,а и покатилась вниз в учебе. Учите ее тому, что нужно учиться находить общий язык со всеми. Иначе во взрослой жизни ее ждут серьезные проблемы.
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляПошаманю
тут не очень понятно что за претензии выдает учитель
Налитое яблочко• 07 декабря 2018
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2273518
По-моему один и тот же троль.манера изложенная,переход русско-укранский.Очень похоже

Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
это не настолько критическая ситуация нужно дать дочке поучится неидеальной реальной жизни, увы
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляНалитое яблочко

и что тут ситуация вполне обыденная
Пошаманю• 07 декабря 2018
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я також не розумію. В класі дітей 25-30. Всі різні. По темпераменту, характеру. Що означає, дитини багато? В чому це проявляється, що вона робить? Бігає, верещить, уроки зриває, танцює на столі? Нікому слова не дає сказати, перебиває, істерить? Може автор пояснить.
Ростки жимолости• 07 декабря 2018
Ответ длясама себе прекрасная
Скорее всего те учителя, которых бесит Ваша дочка, очень правильные учителя, для которых все дети одинаковые и они не делят детей на ’правых’ и ’левых’
Не гоню• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
Ніколи не виховувала її, що вона ’ пуп землі’, навпакии вона почала себе соромитись через високий рос і стала невпевненою в собі, вважає себе не гарною, старається лишній раз не висовуватись, сама відмовилась від останніх ролей. Вже пару місяців як не активнічає. + питає : я ж нікого не чіпаю, чому мене трогають?
Заберите ребёнка из этой школы. Там явно не только проблема в учителе
У неё нездоровые отношения с одноклассникми.
Если её мальчики хватают за грудь, то это не ’сама виновата’ , а _баный п_сец!
и я бы поговорила и с мамами мальчиков - донесла бы до них, ЧТО они растят. Но то такое
В любом случае жизни девочке в этом коллективе не будет. Переводите или забирайте на ДО
Мама фифти цента
• 07 декабря 2018
Ответ дляДніпрянка
За вдову не зрозуміла чесно кажучи....друга титина є , за цю проблему дізнались сьогодні ввечері, чоловік поривався іти на розборки, попросила його спочатку подзвонити...
далі не знаю що вам відписати...
Ростки жимолости• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
Я прямо запитала,що не так, що нам треба змінити? Вона відповіла що її занадто багато, нехай почитає краще книгу Джен Эйр і ще хай бере шиє і в:´яже, бо вчитель втомлюється від неї і т.д. хоча по навчанню претензій не має.
Ну так правильный совет. Таки не в учителе дело.
Ростки жимолости• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
Я з вами згодна, просто були деякі ситуації які вчитель і дитина трактували по різному, я повірила учителю, у малої був нервовий зрив, що їй не повірили,і щоб якось зрозуміти ситуацію звернулись до психолога.я не дуже хороша мати, бо хотіла перевірити дитину..
Ваша просто привыкла быть центром всеоенной. И вы ей в этом всячески потакаете.
Петросянша• 07 декабря 2018
учитель, мальчики, 2 размер груди, правая рука, не правая. что не так? а почему вы думаете, что чтото не так?
я была красивой девочкой, но меня никто не лапал. не могу представить, чтоб меня ктото в школе лапал. это капец. Однажды была ситуация в маршрутке. Так я год после этого не ездила общественным транспортом. Жила в небольшом городе и ходила пешком. А в школе.. да я б со стыда сквозь землю провалилась и больше бы никогда туда не пришла. Видать, мальчики это чувствовали, что мне смешно не будет от такого поведения
Не гоню• 07 декабря 2018
Ответ дляДніпрянка
серьёзно? решать с мужчиной, который хватает вас за грудь, вы будете ’женскими способами’? это какими, позвольте поинтересоваться?
вот на работе ваш сотрудник вас зажал в углу и за сиську схватил - ваши действия?
Ростки жимолости• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
Не все, а только 2 учителя за 7 лет. Почему когда мальчики хотели :’ полапать’ за грудь и обзывались получили от другой учительницы,которая стала свидетелем этой сцены,то от класного руководителя при аналогичной ситуации реация, что сама виновата...это как?
И вы так спокойно об этом пишете? Почему вашу хотели полапать, а не другую девочку? Что-то здесь не так.
Мама фифти цента
• 07 декабря 2018
Ответ дляРостки жимолости
Писала выше что по учебе еще не скатилась, просто пропало желание идти в школу. А раньше любила
Ответ дляМама фифти цента
далі не знаю що вам відписати...
За вдову поясню - якщо ви будете посилати свого чоловіка на розборки, які влаштовує ваша донька з кавалера ми, то вашого чоловіка можуть ненароком і прибити під час розборок.
І цими ж словами можете сказати це доньці - що якщо вона не навчиться правильно будувати стосунки з хлопцями-однокласниками, а захоче прикриватися татом, то тата можуть покалічити рано чи пізно.
Ви можете поміняти вчителя чи школу, але не поміняєте ставлення доньки до однокласників. Вона вирішила, що всього можна добитися силою, а якщо сама когось не може побити, то тата натравить.
Мама фифти цента
• 07 декабря 2018
Ответ дляНалитое яблочко

вам немає чим зайнятись?
Мама фифти цента
• 07 декабря 2018
Ответ дляЛетала_НаМетле
+++ просто потрібно було виговоритись, ще й якось ситуації схожі з минулого ну і мене понесло + дякую за підтримку і поради.деякі висновки для себе зробила і набралась сил дл: розмови з донькою
Gretali_knitwear• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
Решта класу не ігнорує, є подруги! Проблеми тільки з деякими хлопцями через надмірну увагу, і з класним керівником, який постійно робить зауваження на цьому фоні, а коли у вчителя просять допомогти щоб розрулити конфлікт, допомоги не отримує.
Я непонимаю, когда Ваш классный руководитель успевает ’ВЕСЬ’ день быть рядом с детьми... Это ведь средняя школа. Наша раз в день в класс забежит, поздоровается, спросит, как у детей дела, и всё. Если нужна, всегда на связи.
Ростки жимолости• 07 декабря 2018
Ответ дляПушкининиана
по теме даже не знаю, что сказать, девочку не видела же...
но после ’лапать, грудь, 12 лет....’ стало страшновато. моей 11, еще дите, вот просит куклу лол на нг. неужели за год они так меняются?
Никто без повода не будет РЕГУЛЯРНО лапать. Тут что-то не так с ребенком. Хоть мама и винить исключительно учителей.
Полиэтиленовый привет• 07 декабря 2018
В 7 класі багато вчителів. Її не любить якась одна чи класний керівник?
Ответ дляМама фифти цента
далі не знаю що вам відписати...
Нічого, цю авторку краще ігноруйте, з її порадами. Або робіть навпаки.
Gretali_knitwear• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
І ще одне, ну як можна провокувати на такі дії?? Декольте вона не носить,по поведінці дитина дитиною (я хотіла б щоб у неї було більше жіночості) відсідає від хлопців на інший ряд(їх мало у класі)як можна првокувати? Якщо хтось зможе , поясніть будь ласка
Вот этим и провоцирует, вызывает дополнительный интерес своим необычным поведением :)
Ответ дляДніпрянка
Захищатись від небажаних доторків - це тепер називається ’вона влаштовує розборки з кавалерами’?
Ростки жимолости• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
за год выросла до 170 см и грудь...даже уже не знаю.может и 2 размера уже

Ваш ребенок не исключение в этом возрасте. Разве что рост чуть пониже у некоторых.