Мама фифти цента• 07 декабря 2018

Що не так з моєю дитиною?

Чесно я у відчаї...в садочку і початковій школі завжди була "правою рукою" вихователя і вчителя, допомогала в огрганізації свят і дозвілля, дитина дуже творча і артистична, правда трохи поривиста і емоційна, але добра і відповідальна.у 5 класі почалися проблеми: вчитель 100% меланхолік і моя почала її бісити (це я виснила пічля бесіди з нею) і вона почала гнобити дитину, дивлячись на це підключились і діти....була довга історія,ми возили до психолога, і психолог сказав що проблема у вчителі, і порадила змінити клас. Ми змінили школу.вчитель по темпераменту такий самий як і дитина.все було прекрасно 2 роки поки не змінилась учитель...і історія повторюється...з вчителем говорити немає сенсу, дуже самозакохана + донька директора.вона навіть не хоче слухати....все валить на дитину...з навчанням скотилася і не хоче іти в школу...що робити?
EllyM• 07 декабря 2018
Тут чергове дно пробивають порадниці.

автор Мама фифти цента • 07 декабря 2018
Ответ дляДніпрянка
За вдову поясню - якщо ви будете посилати свого чоловіка на розборки, які влаштовує ваша донька з кавалера ми, то вашого чоловіка можуть ненароком і прибити під час розборок.
І цими ж словами можете сказати це доньці - що якщо вона не навчиться правильно будувати стосунки з хлопцями-однокласниками, а захоче прикриватися татом, то тата можуть покалічити рано чи пізно.
Ви можете поміняти вчителя чи школу, але не поміняєте ставлення доньки до однокласників. Вона вирішила, що всього можна добитися силою, а якщо сама когось не може побити, то тата натравить.
тут взагалі не згіда, є конфлікти які донька повинна вирішувати сама, а є такі що батьки і це не побиття обідчиків! Дорослі люди мають вирішувати по іншому проблеми. Але дитина має знати,що за неї є кому заступитись.у мене є подруга,яка говорить, що якби знала що за неї є кому заступитись,то життя її склалось набагато щасливіше
Ростки жимолости• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
І ще одне, ну як можна провокувати на такі дії?? Декольте вона не носить,по поведінці дитина дитиною (я хотіла б щоб у неї було більше жіночості) відсідає від хлопців на інший ряд(їх мало у класі)як можна првокувати? Якщо хтось зможе , поясніть будь ласка
Это все со слов вашей дочери. Поговорите с одноклассниками или попросите мам подруг аккуратно распросить своих детей. Можете узнать немало интересного. Не бывает просто так, на ровном месте.
Дніпрянка• 07 декабря 2018
Ответ дляНе гоню
серьёзно? решать с мужчиной, который хватает вас за грудь, вы будете ’женскими способами’? это какими, позвольте поинтересоваться?
вот на работе ваш сотрудник вас зажал в углу и за сиську схватил - ваши действия?
По перше, я щось за довге життя не пригадую, щоб мене хтось затискав у кутку офісу, хоч і працювала в чоловік з колективах. Це до питання дрес-коду і манери поведінки.
По друге, це не перехожий хапає, а колега, сказала б, що розповім дружині чи іншім чином опозорю.
По третє, якщо вже в офіс вскочив маньяк, тоді треба кричати і бити по яйцях.
А донька авторки зібрала банду дівчат і вони ходять бити однокласників-хлопців. Стінка на стінку, мля, у офісі вашому секретарки луплять менеджерів, ви таке уявляєте?
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляEllyM
Тут чергове дно пробивають порадниці.
это ровесники как бы переходный возраст у них и как они на самом деле они взаимодействуют мы не знаем
Ответ дляGretali_knitwear
Вот этим и провоцирует, вызывает дополнительный интерес своим необычным поведением :)
Пошаманю• 07 декабря 2018
Ответ дляРостки жимолости
И вы так спокойно об этом пишете? Почему вашу хотели полапать, а не другую девочку? Что-то здесь не так.
Інших також лапають
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляДніпрянка
класс же, а уборщиц не трогают так как у них швабра)
ЖонДуан• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
В тому і справа що проблеми приблизно як місяць, з появою нового учителя. При іншій вчительці такого не було, вона постійно збирала їх , обговорювала проблеми, з хлопцями окремо говорила,якщо треба дзвонила батькам.
я имею в виду учителя с предыдущей школы.

Ответ дляПолиэтиленовый привет
В 7 класі багато вчителів. Її не любить якась одна чи класний керівник?
класний керівник, і не те щоб не любить, а просто деякі вчинки мене дивують і напрягають,як наприклад переписка в вайбері
EllyM• 07 декабря 2018
Ответ дляДніпрянка
Муа-ха-ха. Якби ви розповіли, то осоромились би сама, тому що одержали б від колег ту саму реакцію, яку тут самі ж і видаєте. Щось типу, ’сама спровокувала бідного колегу, вішалась на нього, от він, бідний і не втримався’.
Дніпрянка• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
Місяць назад обідчіків не було? Чому саме? Поцікавтеся версією доньки, чому хлопці активізувалися саме після появи нової вчительки. Дізнаєтеся багато нового і цікавого.
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляПошаманю
Інших також лапають
со слов дочери автора
EllyM• 07 декабря 2018
Ответ дляЛетала_НаМетле
Насправді, це дівчинка мацає хлопців за інтимні місця.
Пошаманю• 07 декабря 2018
Ответ дляЛетала_НаМетле
со слов дочери автора
Вияснити потрібно все, що там діється. А не присаджувати дитину. А там по результатах. Полапати можуть хотіти лише тому, що в дівчинки є груди, в інших ще може не бути. Дитина не винна в тому, як можна на таке спровокувати в 12 років?
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляEllyM
а вы так уверенны что нет?
Ростки жимолости• 07 декабря 2018
Ответ дляНе гоню
Заберите ребёнка из этой школы. Там явно не только проблема в учителе
У неё нездоровые отношения с одноклассникми.
Если её мальчики хватают за грудь, то это не ’сама виновата’ , а _баный п_сец!
и я бы поговорила и с мамами мальчиков - донесла бы до них, ЧТО они растят. Но то такое
В любом случае жизни девочке в этом коллективе не будет. Переводите или забирайте на ДО
Хороший совет -поговорить с мамами мальчиков. Только результат может быть несколько непредсказуем для автора. У меня в классе была девочка, которая активно т...@халась со старшеклассниками, а родители считали, что их дочь -божий одуванчик. А наша классная к ней тупо придирается.
EllyM• 07 декабря 2018
Ответ дляЛетала_НаМетле
а вы так уверенны что нет?
Впевнена.
Ответ дляДніпрянка
Не стінка на стінка, а відбиваються у відповідь, і кого чим лякати? Їм по 12, гормони грають.ума немає

Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляПошаманю
поведением, открою вам тайну не все в 12лет тихие скоромницы в компании друзей
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляEllyM
Впевнена.
видящая?
Ростки жимолости• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
фото
Удалено администрацией...
EllyM• 07 декабря 2018
Ответ дляЛетала_НаМетле
видящая?
Перечитала ваші повідомлення, не бачу сенсу спілкуватись з особою, яка вважає нормальним те, що хтось когось може облапати.
Ростки жимолости• 07 декабря 2018
Ответ дляEllyM
Що, цікаво? Сама винна, а бідні хлопчики просто не втримались?
Бывает и так, представояете.
Дніпрянка• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
От вчителька про це і каже, що ума нема, а гормон грає, хай Джейн Ейр читає, жіночності вчиться, а не з кулаками кидається.
А попередня вчителька вашу доньку виправдовувала і прикривала, ваша донька вам і не розповідала, бо винні були завжди інші, тільки не вона сама.
До речі, як варіант, саме тому зараз хлопчики і містяться вашій доньці за попередні роки.
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляEllyM
читайте внимательнее я писала что в этом возрасте это еще явно не такая трагедия и это хороший тренажер как себя защитить психологически (если девочка говорит правду)
а вас мужчина/мальчик виноват уже тем что у него есть яйца?
EllyM• 07 декабря 2018
Ответ дляРостки жимолости
Бывает и так, представояете.
Ні, вибачте, казки про ’сама винна, спрокувала’ комусь іншому розповідайте.
EllyM• 07 декабря 2018
Ответ дляЛетала_НаМетле
Винен, якщо дозволяє собі торкатись інших попри їх небажання. Мама двох хлопців, якщо щось.
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляEllyM
а девочки сплошь принцессы?
Ростки жимолости• 07 декабря 2018
Ответ дляПошаманю
Отсутствие груди в 12 лет сейчас скорее исключение. В 7 классе у большинства девочек 1-2 размер, а грудь растет с 10-11.