Мама фифти цента• 07 декабря 2018

Що не так з моєю дитиною?

Чесно я у відчаї...в садочку і початковій школі завжди була "правою рукою" вихователя і вчителя, допомогала в огрганізації свят і дозвілля, дитина дуже творча і артистична, правда трохи поривиста і емоційна, але добра і відповідальна.у 5 класі почалися проблеми: вчитель 100% меланхолік і моя почала її бісити (це я виснила пічля бесіди з нею) і вона почала гнобити дитину, дивлячись на це підключились і діти....була довга історія,ми возили до психолога, і психолог сказав що проблема у вчителі, і порадила змінити клас. Ми змінили школу.вчитель по темпераменту такий самий як і дитина.все було прекрасно 2 роки поки не змінилась учитель...і історія повторюється...з вчителем говорити немає сенсу, дуже самозакохана + донька директора.вона навіть не хоче слухати....все валить на дитину...з навчанням скотилася і не хоче іти в школу...що робити?
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
Ніколи не виховувала її, що вона ’ пуп землі’, навпакии вона почала себе соромитись через високий рос і стала невпевненою в собі, вважає себе не гарною, старається лишній раз не висовуватись, сама відмовилась від останніх ролей. Вже пару місяців як не активнічає. + питає : я ж нікого не чіпаю, чому мене трогають?
так учитель причем? не думаю что она специально занижает самооценку

Марисабелла• 07 декабря 2018
Ответ длясама себе прекрасная
Скорее всего те учителя, которых бесит Ваша дочка, очень правильные учителя, для которых все дети одинаковые и они не делят детей на ’правых’ и ’левых’
таких учителей нет..у всех учителей есть свои любимчики и нелюбимчики. но есть еще которым на все пофиг- отчитала и ушла
Пушкининиана• 07 декабря 2018
Ответ дляМаша хороша
Так тому вони її і чіпають, бо активно реагує
Хай вчиться ігнорувати, бо зі сторони складається враження, що їй це подобається
В моєму класі теж були такі дівчата
кстати да. кто обычно бурно реагирует, к тому и цепляются.
я в школе была наивной до неприличия, летала в облаках. пацаны мне в классе пошлость какую скажут, помню, - а я на них лупаю очима (мне все равно смысл матов и сленг был непонятен лет до 17-18, пока в город не поехала учиться) и спокойно отвечаю не по теме)). т
так им и неинтересно было меня трогать - не тот отклик
автор Мама фифти цента • 07 декабря 2018
Ответ дляПушкининиана
по теме даже не знаю, что сказать, девочку не видела же...

но после ’лапать, грудь, 12 лет....’ стало страшновато. моей 11, еще дите, вот просит куклу лол на нг. неужели за год они так меняются?
за год выросла до 170 см и грудь...даже уже не знаю.может и 2 размера уже
Марисабелла• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
Я прямо запитала,що не так, що нам треба змінити? Вона відповіла що її занадто багато, нехай почитає краще книгу Джен Эйр і ще хай бере шиє і в:´яже, бо вчитель втомлюється від неї і т.д. хоча по навчанню претензій не має.
автор мне кажется вы все преувеличиваете..вы злитесь что ваш ребенок не в любимчиках, но то что ее гнобят, вы загнули
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
переходный возраст поздравляю осталось его пережить
судя по тому что вы описываете ничего страшного одноклассники не делают обычные дети так что проблема только у вас
Маша хороша• 07 декабря 2018
Автор
Згадайте свою школу
В моєму класі і в класі сестри теж чіпали, але лише тих, хто на це вівся
А велися ті, кому подобалася така увага і лапання, хоча відбивалися і пищали ті дівчата з усіх сил))
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
и что? привыкайте сейчас это не трагедия высокий рост даже плюсы есть
да ваша маленькая девочка выросла
Пушкининиана• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
ого))
вот поэтому среди прочего я в школу не пошла работать - не по себе, когда ученики выше и крупнее тебя. хотя тут скорее дело в умении работать с детьми и людьми в целом. не моё..

Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
а теперь давайте поговорим почему вас так это пугает?
Тут согласна, но как ее научить не реагировать так бурно тут к ней не доходит говорит ну как не реагировать на такое??? Есть девочки которые хихикают по этому поводу( когда мальчики их трогают) таких осуждает...а просто не реагировать видимо не может.
Ответ дляЛетала_НаМетле
Так тело уже почти взрослое а мозги детские...а по сути не пугает, не привыкла просто, очень резко из девочки в девушку
Ответ дляМаша хороша
Автор
Згадайте свою школу
так лапають усіх, тільки моя може найкраще відбитися, бо найбільша, деякі групуються по кілька дівчаток і потім лупцюють хлопців...тільки після цих акцій винна буває тільки моя донька.може через те що найбільша?
Партизанка• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
Чому зачіпають?
Вам вже не один раз дали чітку відповідь-бо вона занадто емоційно реагує
Діти дорослішають, нас так само в школі хлопці ’щупали’
Ми робили вигляд, наче то випадково сталося
Оченьценная• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
блин...ну и дети сейчас пошли...я не помню чтобы у нас кто то кого то лапал..могли прокоментировать большую попу, грудь, но лапать никто не осмеливался...ужас...
Дніпрянка• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
А може через те, що ваша донька ініціатор? Вона обрала собі іншу форму ’зірковості’ - зібрала гурт дівчат і бьються з хлопцями на рівних. Вам це подобається?
Оченьценная• 07 декабря 2018
Ответ дляПартизанка
Чому зачіпають?
не знаю, меня ровесники не трогали..у меня очень рано выросла грудь и она немаленькая..мальчики хихикали, но чтоб лапать и в открытую коментировать-такого не было..я помню как взрослые мужики могли что то прокоментировать на улице-так я потом два дня плакала так было обидно..а если б однокласники такое делали да еще перед другими, я бы вообще в панику впала
Я ще про те, що вчитель не хоче вирішувати жодних проблем, не тільки моїй а й іншим дітям при зверненні каже , що розбирайтесь самі, або я не маю часу, часто матеріал дає на самостійне опрацювання, на батьківськи зборах 1 год розповідала про себе, як вона працює з дітьми і які курси закінчила., тому чесно - до вчителя у мене склалося упереджене ставлення, а тут ще й донька засмучена зі школи прийшла і ця переписка у вайбері...але дякую усім за відповіді. Будем працювати над собою.
Партизанка• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
Феміністки майбутні ростуть
Але хлопці не припинять чіплятися, на мою думку
Такий екшен в школі, ходять мабуть із задоволенням

Ответ дляДніпрянка
А як порадите вирішити такий конфлікт? Може варто батькові подзвонити і поговорити з цими хлопцями? До речі таких всього двоє.
І ще одне, ну як можна провокувати на такі дії?? Декольте вона не носить,по поведінці дитина дитиною (я хотіла б щоб у неї було більше жіночості) відсідає від хлопців на інший ряд(їх мало у класі)як можна првокувати? Якщо хтось зможе , поясніть будь ласка
ЖонДуан• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
От наприклад хлопці в класі почали активно цікавитись дівчатами, передавати картинки з намальованими пісюнами, говорити пошлості, я кажу не звертай уваги,а вона не може,постійно свариться з ними, а як починають її трогати( у фізичному плані) то ще битися з ними.їй обідно, бо ще учитель каже ,що вона сама винна в цій ситуації.
вы просто сейчас описываете ситуации, в которых учитель не прав, вернее поступил несправедливо. Но есть такое подозрение, что учитель уже негативно был настроен по отношению к вашей дочке ДО того, а значит было уже много ситуаций, в которых ваша дочь была слишком навязчива для учителя, учитель уже устал от нее, и в силу того, что тоже человек изначально поступает предвзято.
Во всех этих ситуациях да, учитель не прав, но что было в промежутках? Если бы ситуация была один раз, можно ыбло бы спихнуть на неадекватность учителя (что тоже очень даже вероятно), но елси такие ситуации повторяются снова и снова, это уже не случайность, а закономерность.
Пошаманю• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
Якщо її трогають в фізичному плані, битись вміє? Нехай завалить в ніс тому хто трогає. А перед вчителем доньку відстоїте.
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
вы так уверены?
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляПошаманю
он меня толкнул первый а я потеряла равновесие и случайно ему в пах ногой попала, я не специально
Пошаманю• 07 декабря 2018
Ответ дляЛетала_НаМетле
Або так)
Пошаманю• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
Вчитель її обвинувачує? Чому не відстоюєте дитину перед вчителем? Скажіть що дозволяєте давати здачу, у відповідь на таку поведінку. Донька має право заборонити до себе торкатись тим більше інтимні місця.
Ответ дляПошаманю
В тому і справа що б´ється, а потім винна
Летала_НаМетле• 07 декабря 2018
Ответ дляПошаманю
но сдачу лучше сразу давать это как с кошками потом они свою вину уже не понимают
Голубая фишка• 07 декабря 2018
Ответ дляМама фифти цента
Конечно! Именно Вам следует поговорить и с этими мальчиками, и с их родителями и сказать учителю, что если проблема с ’любителями потрогать грудь дочери’ не будет решена, то пойдете к директору.