Резвая лошадка• 15 декабря 2018
Хочу врятувати собаку, якого збираються приспати
Винаймаємо сім´єю будинок. Неподалік від нас жила бабулька в якої був пес (звичайний дворовий, але великий, дещо Коллі нагадує). Ось ця бабулька недавно померла, собака залишився в дворі сам. Постало питання: що з ним робити? бо родичі далеко, та й нікому він не потрібен. Сусіди ходять ці дні його підгодовують, але уже точно знають, що найближчим часом приїде син бабульки, і собаку присплять. От я хочу забрати пса до себе. Є тільки два нюанса: у нас дитина(2 роки), а характера собаки я не знаю, хоч за весь час , що бачила його - добре та мирне створіння. Друге те, що житло у нас з´ємне , протягом року ми плануємо виїхати звідси, а його з собою точно взяти не зможемо. Чоловік і не проти, але каже :"знаєш скільки щодня помирає тварин, всім не длпоможеш", ну так, але їх я не бачу і не знаю, а тут.. Що робити? Дуже його шкода..
Резвая лошадка
• 15 декабря 2018
Орендодавці не проти тварини. Пса ми забрали, сьогодні спатиме в гаражі, завтра облаштуємо місце з будкою. Надіюсь, всі будуть щасливі
Поросенка• 15 декабря 2018
Ответ дляНе любовница
Автор, дякую за позитив. Сподіваюсь, все добре складеться і у вас, і у песика.
КараПузовна• 15 декабря 2018
Ответ дляНе любовница
Фантазерша• 15 декабря 2018
Вы умничка, может и его заберёте в другую страну, можно все оформить :)
Или за это время пристроите пёсика.
Перед НГ хорошее дело засчитывается вдвойне.
Или за это время пристроите пёсика.
Персонаж Аноним• 15 декабря 2018
Ответ дляПоросенка
Автор, вы герой!
Пусть все у вас сложится наилучшим образом. Здоровья и благополучия вашей семье!
Персонаж Аноним• 15 декабря 2018
Ответ дляПоросенка
Прошу прощения, на эмоциях отправила вам
Но я таак рада, что у собачки все будет хорошо
Поросенка• 15 декабря 2018
Ответ дляПерсонаж Аноним