Аноним-ка• 16 декабря 2018
А ваш ЖЕК і депутат звітують вкінці року?
Чи ПП або ОСББ або керуюча організація? Звітують? Вивішують оголошення про збори? В нас тишина.. Сьогодні на сусідніх будинках побачила запрошення на звіт місцевого депутата, а по нашому округу теж тишина..
Аноним_1437• 16 декабря 2018
Постоянно висят таблицы что сделано , что запланировано. И объявления про собрания, где будут проведены разъяснения По каким-то вопросам.