Угги_в_горошек• 1 час назад
Я та що жаліла за Німеччиною.
Дякую всім хто мене відправляв тут до психіатра. Сходила, три місяці на антидепресантах. Як на світ народилася. Добре що не поїхала назад в тому стані з дитиною, бо не знаю щоб там зі мною було б, мабуть поплющило б ще гірше. Психіатр це не страшно, таблетки дійсно працюють
Мааарковная• 1 час назад
Да, помню. Вы форум весь заимели своей Германией. Посмотрим насколько вас хватит на таблетках.
Тану на сонці• 57 минут назад
Ничего себе. А как же нелюбимый муж? АД они ж не экстази всех ближних обожать.
Шаманю второпях• 57 минут назад
Я очень рада! Попробуйте постепенно здесь свою жизнь привести в порядок обязательно!
Забобонний фрукт• 53 минуты назад
Да автор, я два роки страждала від незрозумілих болей у щелепі і зубах, слабкості. Мене всі слали до психіатра за антидепресантами. Я думаю ’срана німецька медицина’. Я повиривала собі зуби мудрості, краще не стало. Здалася я лише тоді, коли спати перестала нормально. Тиждень мітразапіну в мінімальній дозі і зуби не болять, і виспалася нарешті. Проблема з зубами у мене правда все одно є
Я до речі в Німеччині, слава богу не поплавило аж до того, щоб повернутися
Угги_в_горошек
• 50 минут назад
Ответ дляЗоя Жорівна
Розвиднілось,автор?
Мені теж.
Почала працювати з задоволенням.
Кайфую
Мені теж.
Почала працювати з задоволенням.
Кайфую
Я повернела собі себе
Угги_в_горошек
• 50 минут назад
Ответ дляТану на сонці
Ну як на диво лібідо є. Хоча на ад його не мало бути
Угги_в_горошек
• 49 минут назад
Ответ дляШаманю второпях
Спасибі
Угги_в_горошек
• 48 минут назад
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ага, я теж спати не могла бо тривого була страшна. І ще по ночах холодильник бомбила
Звожу з розуму• 46 минут назад
Я була однією з тих, хто ще з часів Німеччини радив вам звернутись до психіатра. Нехай це стане лише початком чогось кращого
Угги_в_горошек
• 42 минуты назад
Ответ дляЗвожу з розуму
Дякую
Ms. Скромность• 40 минут назад
Ответ дляУгги_в_горошек
Що саме приймаєте?
Зліпок ступні• 37 минут назад
автр а чего ві не поехали обратно как вам советовали? я помню вашу тему. ....
Угги_в_горошек
• 32 минуты назад
Ответ дляЗліпок ступні
Бо була в такому стані страшному. Я лежала лежма, не милася. Вмирати збиралася
Угги_в_горошек
• 32 минуты назад
Ответ дляMs. Скромность
Що саме приймаєте?
Есцитплопрам+ абізол
Гідазепам під язик при обстрілах
Угги_в_горошек
• 25 минут назад
Ответ дляЗліпок ступні
Зараз якщо і прийдеться знову то хоч зможу поїхати. Я тепер як Брюс Всемогутній по відчуттях. Жаль що я в Німеччині їх не приймала. Не доходило мені що в мене вже була депресія. Дякую Богу за тих вчених , хто винайшов антидепресанти
Угги_в_горошек
• 3 минуты назад
Ответ дляМеня не звали
И мужу давать начали?
Якщо вас це так цікавить то так. Бо зараз мені хочеться жити, а тоді я не хотіла жити, то про який секс тоді йшла мова?