Тут как тут• 2 часа назад

Машина. І що його купити?

Враховуючи що я все життя їздила на автоматі, в тут за недорого в основному механіка. Купити щось за умовні три тисячі євро аби привозити свій зад пару років? Чи купити щось нормальна вже за умовні 10 тисяч? Чи компромісний варіант за 500?🙂 Чи купити механіку? На фото предмет мук вибору
автор Тут как тут • 2 часа назад
А ось типу щось по серединці

Потішаюся• 2 часа назад
Я немного не в тему, но когда нужна была недорогая машина на несколько лет для ежедневных поездок 57/100 км в день, то знакомый механик отсоветовал от машин с современными движками. Причина в их ремонтопригодности.Помню забраковал Фабию,ещё что то.В итоге выбирали по сути движок,а не саму машину .
Дівчина заглядєніє• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
А ось типу щось по серединці
Ось цей варіант краще виглядає.
Шкоди не вбиваємі. Але брати Фабію 2009 року - це вже занадто.
автор Тут как тут • 2 часа назад
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ось цей варіант краще виглядає.
Чому? Тут нормальні дороги, ходова за 15 років не уб´ється так як за 5 в Україні. Головне щоб машина була куплена в салоні. І з нашими не зв´язуватися, бо ті точно намахають. Німці здебільшого чесно пишуть чи є вони першим власником і які проблеми з машиною
Идууу--уууу блин• 1 час назад
Средний вариант. я 3 года отьездила на шкоде 2005 года. дизель, больше 400 000 км. все отлично.
автор Тут как тут • 1 час назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
Дякую! У вас автомат був?
Идууу--уууу блин• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Дякую! У вас автомат був?
ні, механіка.
автор Тут как тут • 1 час назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
ні, механіка.
Ех, от думаю чи простіше перевчмтися за пару днів
Идууу--уууу блин• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
я пересіла з автомата на механіку багато років тому. МІсяц матюкалась, потім звикла. Але наступну хочу все ж автомат.

автор Тут как тут • 1 час назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
Та я з лютого 22 року не була за кермом. І так стрес буде поки за КНУ, ще й в чужій країні. А ще як і на механіку. Мені себе шкода
Идууу--уууу блин• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
треба читати, якщо там сухий автомат, тоді не раджу. Якщо нормальний може все і ок буде.
автор Тут как тут • 1 час назад
Ответ дляИдууу--уууу блин
Дякую
Светлана Свеета• 27 минут назад
Рекомендую вже щось нормальне купувати : от шкода суперб справді файна машина.
І ціна приємно дивує.
Бо в Україні вона щонайменше 16 500 коштуватиме.