Докладная• 18 декабря 2018

Моя переписка з депутатом міської ради, погляд зі сторони!

Зразу вибачте за велику кількість тексту! Але просто третій день огидно на душі і не виходить з годови ця ситуація!
В неділю ввечері моя мама пішла гуляти із собакою ( ми живемо окремо, моя собака зараз у мами оскільки в мене вивих ноги, я не можу гуляти).
Приблизно в 17.00 роздається дзвінок, мама не своїм голосом кричить що собака провалилась під лід ( біля дому є озеро і парк де ми гуляємо, вона почула крик качки і рванула за нею). Я викликала мнс, почала збиратись, викликати таксі, довго їхати по місту яке замітало снігом, весь цей час на телефоні з мамою та сусідами які були вже на місці, чула від них і просто звуки в телефоні що це безнадійно, врятувати собаку не можуть, це все в перемішку з криками і сльозами мама, в мене просто серце розривалось. Вже коли я майже була на місці, подзвонив сусід і сказав що посторонній мужчина побачив ситуацію, прибіг з надутою лодкою і дістав собаку. На березі з мокрою собакою і в шоковому стані ніхто нічого не з‘ясовував, ми побігли додому. Вже вдома ми викликали ветеренара і т д і тут у мами почалась істерика ( видно пост шокова), ми навіть не подякували мужчині - терміново шукай його. Свідками цієї події було близько 100 людей в т ч і сусіди, я одразу почала дзвонити і питати чи комусь відома ця людина, ніхто нічого не знав! У нашому місті є група у ФБ куди постять всі новини часто потрібні, а часто абсолютне сміття і непотріб. Адміном цієї групи є публічна людина, депутат міської ради. Отже, я написала пост ( скрін посту нижче) з проханням знайти людину! За три хвилини мені приходить сповіщення що цей пост не опубліковиний в міській групі, а просто в групі собачників нашого району. Я вирішила запитати чому так? я ж не собаку розшукую, на що мені на мою думку просто нахамили ( скріни нижче).
От хочу запитати думки, це я утрірою і мені просто образливо на фоні цих подій?
Бо я вважаю що депутат та публічна людина не має права так з іншими спілкуватись! Чи варто виставити цю ситуацію на загал? Чи просто забути?
Дуже прошу без образ і яду. Хто має що сказати з радісттю вислухаю, а просто вби ляпнути прошу мимо
автор Докладная • 18 декабря 2018
переписка

автор Докладная • 18 декабря 2018
вибачте за такі каламбуреі скріни!
Собака жива та здорова!
автор Докладная • 18 декабря 2018
ось наприклад скрін вчорашнього посту в цій групі і таких безліч
я Кукарача• 18 декабря 2018
Может адимн-псих.хотели поблагодарить героя -не получилось .забудьте .или через людей пытайтесь узнать
Я такая боевая• 18 декабря 2018
У вас странно описание события . Сначала о собаке а в конце про человека . Можно ж было начать : Розыскивается Людина , яка вряиувала собаку ценой собственной жизни . А у вас сначала опись собаки таке щось
Выглядит неуважительно как минимум
я Кукарача• 18 декабря 2018
Не надо дальше ругаться -будет вам хуже.вы под горячую руку попали
Я такая боевая• 18 декабря 2018
Пс. Может я не права , но мне в глаза очень бросилось . А там дело ваше конечно
автор Докладная • 18 декабря 2018
Ответ дляЯ такая боевая
Выглядит неуважительно как минимум
справді надзвичайно погано придуманий текст як для людини котра годину не могла витягнути собаку з під льоду і слухала розриваючий душу крик рідної мами. Але дякую за відповідь
автор Докладная • 18 декабря 2018
Ответ дляя Кукарача
ми вже його знайшли. Це просто все так не приємно, я думала пройде, але щось не дуже

Лика-прилипка• 18 декабря 2018
Ответ дляДокладная
переписка
На скрине под публикацией ваш коммент о том, что она бессмысленная? Если да, то скорее всего это админа задело и он принцыпиально для вас ничего не захотел делать
ЛисАпедная• 18 декабря 2018
Автор, здається що ви досі у шоці, нажаль. Я бачу спутанність і неясність. Вважаю вашу ситуацію непорозумінням. Заспокойеся, якщо справді бажаєте знайти людину, развішайте листи подяки у тому районі де це сталося, напішіть у місцеву газету, розмістіть обяву у газетах, орендуйте бігборд.. тощо.
Бажаю здоровя вашому чотирилапому другу і вашій родині. Не подовжуйте сіру полосу у вашому житті, видихніть))
Да_Я_ТакаЯ_• 18 декабря 2018
Сначала нужно было о герое писать, вине одну строчку о нем
Фамильная фондюшница• 18 декабря 2018
А зачем вы зарисовали ваши угрозы и дамские ответы?
Путающаяся• 18 декабря 2018
Парфенова тоже странная , столько людей выкинула с Батьки-сос , псих , власть в голову ударила
Мааарковная• 18 декабря 2018
Ответ дляДокладная
А можно скрины переписки в последовательности, а то не понятно с чего началось и кто кому что написал, с какого момента жиалог перешел в такую форму. И кто ваш чоловик, яким ви погрожуете?
Беззубовна• 18 декабря 2018
По ходу вы оба были на взводе. Забейте, главное что все хорошо закончилось.
Котик-Пупсик• 18 декабря 2018
А кого знайшли : мужчину того що врятував вашу собаку? Чи админа?
ГейСюда• 18 декабря 2018
автор, вы сама очень сиранная. у вас 1000 оправданий для себя и мамы, но то, что человек банально не понял суть вашего безграмотного и нелепого поста вы обьяснить не можете. успокойтесь, обдумайте и напишите норм обьявление, что ищите человека, который вам помог. отвяжитесь от депутата. он вам ничего не должен. вы как-то так наехали на него безосновательно.
Ждушечка• 18 декабря 2018
Такое... редко пишу -но, автор, сумбурно у вас все. Успокойтесь, приводите мысли в порядок-и с новыми силами на поиски.

Ируся-пуся• 18 декабря 2018
автор, гуляйте с собанькой на поводке. Здоровья песе
автор Докладная • 18 декабря 2018
Ответ дляФамильная фондюшница
які угрози і дамскіє отвєти?я замалювала текст де є імена і назва групи, а окремі слова не можливо затерти в такому тексті.Я нікому не погрожувала
ЛисАпедная• 18 декабря 2018
Ответ дляГейСюда
Извините, вклинюсь, в общем считаю что вы абсолютно правы, согласна с вами , НО депутат ДОЛЖЕН, по роду деятельности много чего, вот эти заигрывания что вам депутат ничего не должен до добра не доводят.
автор Докладная • 18 декабря 2018
Ответ дляКотик-Пупсик
адміна ніхто не шукав
Мааарковная• 18 декабря 2018
Ой, извините автор, за мужа немного напутала. Но у вас там во первых сумбур, но это ерунда. А во вторых нет начало переписки. Кто кому нахамил первый и перешел границы.
Пришлите начало диалога и мы уже будем смотреть со стороны. Какие то вырванные куски выслали и все.
автор Докладная • 18 декабря 2018
Ответ дляИруся-пуся
дякую, у вас є собака?
Пыхтелка• 18 декабря 2018
Автор, я считаю неправы Вы. Какой-то детский сад и збоку бантик.
Самый умный• 18 декабря 2018
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Именно по роду деятельности, а не по жизни. Автор на оф.прием к нему не приходила.
Лика-прилипка• 18 декабря 2018
Ответ дляДокладная
переписка
Автор, вы так и не ответили - до того, как попросили опубликовать ваш пост вы оставляли в этой группе коммент под публикацией ’для кого ця публікація і яка ії суть та ціль?’
Кили и Манджаро• 18 декабря 2018
в переписке грубы оба ,пост составлен по странному .Его группа и имеет полное право не публиковать .Попейте успокоительного и забудьте
Дніпрянка• 18 декабря 2018
Автор, може це про вашу історію
https://styler.rbc.ua/rus/zhizn/sumah-livanets-pro...