Докладная• 18 декабря 2018
Моя переписка з депутатом міської ради, погляд зі сторони!
Зразу вибачте за велику кількість тексту! Але просто третій день огидно на душі і не виходить з годови ця ситуація!
В неділю ввечері моя мама пішла гуляти із собакою ( ми живемо окремо, моя собака зараз у мами оскільки в мене вивих ноги, я не можу гуляти).
Приблизно в 17.00 роздається дзвінок, мама не своїм голосом кричить що собака провалилась під лід ( біля дому є озеро і парк де ми гуляємо, вона почула крик качки і рванула за нею). Я викликала мнс, почала збиратись, викликати таксі, довго їхати по місту яке замітало снігом, весь цей час на телефоні з мамою та сусідами які були вже на місці, чула від них і просто звуки в телефоні що це безнадійно, врятувати собаку не можуть, це все в перемішку з криками і сльозами мама, в мене просто серце розривалось. Вже коли я майже була на місці, подзвонив сусід і сказав що посторонній мужчина побачив ситуацію, прибіг з надутою лодкою і дістав собаку. На березі з мокрою собакою і в шоковому стані ніхто нічого не з‘ясовував, ми побігли додому. Вже вдома ми викликали ветеренара і т д і тут у мами почалась істерика ( видно пост шокова), ми навіть не подякували мужчині - терміново шукай його. Свідками цієї події було близько 100 людей в т ч і сусіди, я одразу почала дзвонити і питати чи комусь відома ця людина, ніхто нічого не знав! У нашому місті є група у ФБ куди постять всі новини часто потрібні, а часто абсолютне сміття і непотріб. Адміном цієї групи є публічна людина, депутат міської ради. Отже, я написала пост ( скрін посту нижче) з проханням знайти людину! За три хвилини мені приходить сповіщення що цей пост не опубліковиний в міській групі, а просто в групі собачників нашого району. Я вирішила запитати чому так? я ж не собаку розшукую, на що мені на мою думку просто нахамили ( скріни нижче).
От хочу запитати думки, це я утрірою і мені просто образливо на фоні цих подій?
Бо я вважаю що депутат та публічна людина не має права так з іншими спілкуватись! Чи варто виставити цю ситуацію на загал? Чи просто забути?
Дуже прошу без образ і яду. Хто має що сказати з радісттю вислухаю, а просто вби ляпнути прошу мимо
ОхиИВздохи• 18 декабря 2018
Бернський. Зенненхунд. Хатіко.
Ці три слова - вже стислий переказ якогось епосу...
І надувний човен в ополонці.
І депутат міської ради.
Авторе, Ваша історія - це щось.
І надувний човен в ополонці.
І депутат міської ради.
Авторе, Ваша історія - це щось.
Докладная
• 18 декабря 2018
Ответ дляКошкинДом
выгул собаки без поводка!! Намордник хоть был?
от до чого це? Ви знаєте де ми конкретно гуляли? Ви взагалі щось знаєте про правила вигулу? і до чого це в цій темі?
Аноним_1569• 18 декабря 2018
Ответ дляХикориДикори
Вы слишком мнительная и дотошная. Нашли - поблагодарили - отпустите ситуацию! Нееет, Вы будете колупаться в этом дерьме еще месяц.... Нафига?
Мне кажется автор скандалистка по жизни.
И еще, наверное только мне не понятно.. Выше скинули ссылку на статью, не о них ли это, автор пишет что в скрине видно что за порода. А что все должны разбираться в породах собак? Да и вообще зачем писать породу собаки, когда ищешь человека, это так важно? )
ОхиИВздохи• 18 декабря 2018
Ответ дляДокладная
А до чого взагалі будь-що іще до цієї ’теми’?
’Переписка про переписку з приводу переписки’.
ОхиИВздохи• 18 декабря 2018
Я наче потрапила в якусь сюрреалістичну країну сліпих художників, глухих музик і людей, які хочутьти говорити дуже багато різних речей, не вникаючи в суть обговорюваного, і хвалитися бернським зенненхундом Хатіко, але тільки не потрапляючи на очі кінологам...
Ну авторе, вгамуйтеся вже. Буває. Аби собака не застудився.
КошкинДом• 18 декабря 2018
Ответ дляДокладная
конечно, знаю. Вы сами в старпосте написали ’біля дому є озеро і парк де ми гуляємо, вона почула крик качки і рванула за нею)’ Вы сами нарушаете закон и дико удивляетесь, что с вами некрасиво поступили. Какой привет, такой ответ. Еще и судя по вашей реакции в этой теме, вы скандалистка и хамка, так что вас не жаль ни капельки.
Не против• 18 декабря 2018
Здається ви хотіли похвалитися оцим бла-бла-бла Хатіко, а не розшукати людину. Даруйте, але співчуття ваш допис не викликає, адо пошуків людини там мабуть й мало хто дочитав.
Самый умный• 18 декабря 2018
Ответ дляКошкинДом
Гербалайф и Ко• 18 декабря 2018
Без повідка вигулювати собак не дозволяється – виводити собак за межі квартири чи території її проживання лише на повідку (з ошийником, що містить особистий номер), а небезпечних собак – на короткому повідку (не більше 1,2 м) і в наморднику;
Вигулювати собаку без повідка та намордника дозволено лише в спеціальних місцях вигулу тварин, де також можна проводити навчання тварин за спеціальними програмами, однак, варто зазначити, небезпечних собак не можна тримати без повідка та намордника навіть у зонах вигулу;
Гербалайф и Ко• 18 декабря 2018
Щиро жаль тваринку але як б господарі були відповідальніші нічого з цього не відбулось. Бідолашна собака постраждала через халатність господарів!ИМХО
Губка Боб• 18 декабря 2018
Ответ дляБерюковна
Напишите листовки и расклейте возле того места где все произошло.
Зачем? автор уже нашла спасителя.
Кили и Манджаро• 18 декабря 2018
Ответ дляДокладная
а моя доросла сусідка здала свою маму в будинок престарілих, а в шість років ця мама її від собаки врятувала, напевне , і з вами так поступлять...шкода
вы хамовитая и очень грубая ,вот наверно единственный раз в жизни я на стороне депутата.(хотя не могу никак понять,зачем указывать его место работы,если в фейсбуке у вас претензии к нему как к админу,что не захотел в своей группе постить ваш бред ) воспитывайте свою хатико и водите как положено на поводку ,не придется потом с людьми ругаться ,но вы наверно так не любите....
Читала вашу історію в групі собачників. Вважаю, що могла би бути і на Варті. Але і Зінкевич - цілком адекватний адмін. Якщо переписка ввійшла в таке русло - значить, таки ви його чимось спровокували. І да, зенненхунд - класнюча собака, одна з омріяних мною порід. Але Горіховий гай - місце, де такі великі собаки мають бути з намордниками, нехай вони і сто раз не кусаються.