Паравозик• 15 октября 2013

Допоможіть розшифрувати дату виробництва, будь-ласка

Склалася така ситуація: придбала сьогодні в Антошці мило Sodasan, органічне трав"яне мило з оливковою олією. На наліпці-перекладі написана дата виготовлення -червень 2013, термін придатності 3 роки. Коли ж відклеїла цю наліпку, побачила дату 130242122003 11:35. У мене питання, як маркуються німецькі товари? Якщо перші дві цифри - рік виробництва, тоді, де ж червень? Чи дата виготовлення грудень 2003? І ще одне, запах мила - як протухле оливкове масло(( Не знаю чи йти завтра розбиратися, чи навіть не псувати собі нерви. Ціна питання 54 грн. Вдячна будь-якій пораді.
Обнемашечка• 15 октября 2013
Ну точно не грудень 2003. Скорей всего дата изготовления февраль 2013, но это догадки. Что остальные цифры означают не знаю.

автор Паравозик • 15 октября 2013
Ответ дляОбнемашечка
Спасибо!
КАПСЛОЧНИЦА• 15 октября 2013
13 - год, следующие три цифры - неделя года: 024 /4 = 6, т.е. шестой месяц, июнь. далее пишется партия товара.
автор Паравозик • 19 октября 2013
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Спасибо Вам большое!