Ошеламиссимо• 06 января 2019

Готовите ли Вы сегодня 12 постных блюд?

Результат:
вже голосів: 246
156 (63.41%) Нет, так как не постила, не вижу смысла
30 (12.2%) Результаты
27 (10.98%) Да, но не простила. Просто традиция
26 (10.57%) Свой вариант
7 (2.85%) Да и придерживалась поста
Аноним_1585• 06 января 2019
Ответ дляОноВамнадо
Мне 41. Я молодь?
как сказать....кума моя уже бабушка. а некоторые малохольные только вторых рожать хотят

Anjavoloschykk• 06 января 2019
Ответ дляКаменная Фрося
Оружие на аватарке заповедям Христа не мешает?))
Я не дотримуюсь усіх канонів.Але Святвечір це для нас традиція,якій ми не зраджуємо.
Каменная Фрося• 06 января 2019
Ответ дляAnjavoloschykk
Стосовно поїстоньки, ясно.
Нічого нового, таких 99%, але ж потикати в інших - тільки дай. (це не про вас, це про вище, до слова)
Смачного вам! ;)
Таки в курсе• 06 января 2019
Странно даже не то, что люди не знают традиций, а то что, в крайне неуважительной манере позволяют себе отзываться о традициях и вере. Даже если это не их вера.
Как тема, про Томос - так у нас украли Рождество. Как вопрос о том, кто празднует и как Святой вечер, так ’я неверующая, и держите свои традиции при себе’.
Вот где разруха в головах ...
ОноВамнадо• 06 января 2019
Ответ дляНенька наша
Яких притримувалися мої батьки.
А почему все должны придерживаться традиций ваших родителей?
ОноВамнадо• 06 января 2019
Ответ дляАноним_1585
Сейчас вас побьют 40 ка летние мамочки)
Языката Хвеська• 06 января 2019
Ответ дляТаки в курсе
Вот где разруха в головах ...
Дійсно, ви праві.

ОноВамнадо• 06 января 2019
Ответ дляТаки в курсе
Вот где разруха в головах ...
Так есть люди которым всегда все не так. То то коммунистические праздники у них украли, о горе. То церковные и тоже горе...Нравится поныть.
Языката Хвеська• 06 января 2019
Ответ дляОноВамнадо
Я притримуюся традицій своїх батьків, а ви можете робити все, що вам заманеться.
Пирожкиня• 06 января 2019
шта?
Языката Хвеська• 06 января 2019
Святий вечір настає
Зірочка моргає,
До вечері кличе всіх
В вікно заглядає.
На столі дванадцять страв
Та з медом кутя,
Славимо колядкою
Народження Христа!
ОноВамнадо• 06 января 2019
Ответ дляНенька наша
А я своих и они не праздновали рождество, верили в коммунизм и что бога нет. Но я не навязываю вам свои традиции, а вас почему то возмущает, что не все живут как ваши родители.
Бабулька• 06 января 2019
Я підтримую традиції, але ліньки 12 страв готувати. Кутя точно буде.
Языката Хвеська• 06 января 2019
Ответ дляОноВамнадо
Мене це не обурює, живіть своїм життям.
ОноВамнадо• 06 января 2019
Ответ дляНенька наша
Мене це не обурює, живіть своїм життям.
Это видно на первой странице)
ПАЦАНКА О• 06 января 2019
Ответ дляБаксы_сдам
Да, молодь! 38.
50+)))
Blekvud• 06 января 2019
Ответ дляСолнечный день
краще промовчати в глухому селі, де не зрозуміють, бо там не дай Боже зробити щось не так, як усі. ви так здивовані, що зразу видно, що ви провінціалка з ЗУ. я теж живу на заході і часто бачу, як дівчата з села щиро дивуються, що в місті щось буває інакше)
Я живу у Львові, в моїй сім‘ї є традиція святкувати Різдво. Сьогодні Свята вечеря, вся сім‘я збереться за столом. Ну 12 став не маю, маю менше . Моїй старшій доньці 22, надіюсь ця традиція в неї залишиться, і передасть і своїм дітям.
Але кожному своє- хтось святкує, хтось ні, не осуджую нікого!
Веселих свят всім! Миру і добра!
Каменная Фрося• 06 января 2019
Ответ дляТаки в курсе
Вот где разруха в головах ...
Угу, причем презрительно фыркать начинают именно святі та божі, а потом такие - Ой, ашотакойяяя????
ОноВамнадо• 06 января 2019
Ответ дляКаменная Фрося
100%. Это прекрасно показала эта тема с первой страницы.

Аноним_1533• 06 января 2019
Как можно вообще съесть 12 блюд за ужин, да хоть за день???
Blekvud• 06 января 2019
Ответ дляКаменная Фрося
Хто хоче побачити погане, той обов‘язково побачить.
Инста_Богиня• 06 января 2019
не постилась, не готовлю, не праздную
КарамбОлька• 06 января 2019
Ответ дляАноним_1533
страви на столі простіше рахуються, узвар - страва, мед в тарілці окрема страва, яблука ще одна страва, риба оселедець ще страва, хліб на столі це теж окрема страва. А там ще гриби мариновані і це теж страва. Виходить, що власне варених і приготованих страв не так і багато. Кутя, вареники, капуста тушена, голубці.
Пушка заряжённая• 06 января 2019
В этом году нет ,так как на работе (сутках)
А вообще всегда готовлю если дома