Советничаю тут• 08 января 2019

Вона якась відлюдькувата

Так сьогодні сказала моя мама про мою меншу доньку. Тому що та (вкотре) не захотіла помахати їй в камеру планшета "пока".
Дитині 2,10. Вона взагалі не любить, коли її знімають - починає протестувати, закриватись руками, кричати. Інколи, коли в неї гарний настрій, вона сама підходить, показує бабусі свої іграшки, щось пробує розказати (оїрозмовляє погано), повітряні поцілунки шле. А сьогодні вона захворіла, нежить її дістав, вона і так нервова через це, нічим не забавити. Я пояснила мамі, чого вона так поводиться, але у відповідь почула докір, що дитина практично постійно так свариться. І зараз мені гірко, бо я не змогла їй нічого відповісти (щоб хоч слова добирала). В будь-якому випадку, вона сприйняла б це як грубість.
Так, дитина досить емоційна, часто, через те, що не може пояснити, чого хоче, або коли щось не виходить, або коли її примушують щось робити, чого вона в даний момент не хоче, вона починає нервуватись. Я її можу переключити на щось інше, і вона далі спокійно грається. В садок почала ходити, але місяці хвороб змушують поки що з цим питанням зачекати.
Невже така емоційність дитини може слугувати, щоб бабуся називала її скандалісткою і відлюдькуватою?
автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
моя такая же. по гороскопу рак.....мы привыкли. Есть настроение - все хорошо. нет настроениея - лучше не трогать вообще
наша - риба. але я вперше бачу рибу із таким овнячим норовом.

автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ дляСеточка
То навчіться про неї думати так, як вона того заслуговує. Ріжте свою пуповинку, ви вже сама мама.
не знаю, чи варто так вважати, що важливість думки найріднішою людини - це ознака інфантильності.
успокойте_Меня• 08 января 2019
Свёкры мои обижались так же. Никак было не объяснить что для двухлетнего ребёнка который их живьём видел два раза в жизни, в 10 месяцев и в полтора года, они совершенно чужие люди и ей не интересно им 30 минут махать в планшет. Не обращайте внимания.
Ламзак_сдутый• 08 января 2019
Скажите маме, что ребенок на свою бабушку похож, и поведением тоже.
А вообще не обращайте внимания на подобные токсичные высказывания. У меня ребенок в 4,5 года может себя так вести (не поздороваться, не попрощаться). Для меня это знак, что он голодный или устал или что-то его огорчило и т.д. (в зависимости от ситуации). Я своего ребенка лучше знаю, чем люди которые с нами не живут, по-этому реагирую на такое поведение ребенка спокойно.
Сеточка• 08 января 2019
Ответ дляСоветничаю тут
У вас є вибір. Далі тримати маму на троні і переживати, донька ростиме, мама ваша чіплятиме на неї ярлики (бо ви її не переконаєте ні у чому, не надійтеся), або дивитися на ситуацію тверезіше і називати грубість і самодурство грубістю та самодурством. Ні, ви не перестанете любити свою маму від цього. Хочете далі вважати її найріднішою - на здоров´я. Ви навчитеся адекватно на таке реагувати. Але поки що ні, мама на троні ще. Не забувайте тільки, що дитина вам найрідніша теж. І вона беззахистна перед дорослими ідіотками, навіть якщо це чиїсь родичі. Без образ, я через це все теж пройшла. Моя дитина в безпеці. А ваша поки ще ні. І вас це турбує, інакше б тему не створювали.
Сеточка• 08 января 2019
Ответ дляСоветничаю тут
і ще, подумайте, чи нема коренів вашого ставлення до мами в тому, що вона поїхала від вас. Вангую, мама вважає це великою жертвою вам і грає на цьому. А ви так тримаєтеся за ’найріднішу’, бо вона далеко. Але я не маю диплому, тому вам до спеціаліста краще, який в цьому розбирається.
автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ дляЛамзак_сдутый
аналогічно. я також знаю і розумію причини її небажаної поведінки. І не намагаюсь робити із неї робота, почуття якого відсуваються на задній план.
автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ дляСеточка
старшу я вже так відстояла, коли успіхи в школі були не на очікуваному рівні. настав час меншої.
автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ дляСеточка
Ви знаєте,вона завжди повторювала, що це було злочином проти сім´ї (хоча вона тоді була розлучена). Натомість, вона дала мені хорошу освіту, підтримала і підтримує у складні моменти, не без фінансової складової. Але все частіше звучить, що пішло багато грошей, а толку - не ахті (я лікар, працюю в держустанові, зараз в декреті). Зараз ми живемо, виходить, в її квартирі (хоча, раніше це був мій рідний дім) жартома називає нас окупантами, хоча коли я запропонувала звільнити її і переїхати на 18кв.м. холостяцького гуртожитка (теж, наче жартома), то вже почалась тема ’я вже й сказати нічого не можу?’ Отакі, виходять, маніпуляції.

Умею мерить лучше всех• 08 января 2019
Ответ дляКонФФетОшка
Автор вы пишите, что вы с мамой близки. А в чем заключается ваша близость, если она уехала на работу, когда вам было 11 лет? По тел? По Скайпу? Ваше первое свидание, переживание, разочарование, свадьба, рождение внуков- ОНА ЭТО ВСЕ УПУСТИЛА. Ее не было в такие моменты рядом, и про дипломатичность со стороны вашей мамы, это ваше оправдание...плюс внучку они таки я понимаю и на руках не держала, чувств бабушки у нее нет, она понимает, что бабушка, но не более..вы ещё пытаетесь угодить...ну это объясняется тем, что вам не хватало матери....
Поэтому ваш ребенок здесь не виноват. Он вообще воспринимает вашу маму за чужую тетю, ибо скорее всего никогда не видела, а если и видела, то и не помнит.
Обидеть вас не хотела, но, ваша мама то и от вас отвыкла, как бы это дико не звучало.
Это мое видение на вашу ситуацию
Абсолютно согласна с мнением . Автор , вам надо отпустить ситуацию , и разорвать пуповину , при том , что мама ваша похоже ее давно разорвала . Для вас сейчас главное ваша семья , муж и детки.
Пусин Кукин• 08 января 2019
Ответ дляСоветничаю тут
Так і я про те ж намагаюсь довести, що ще не можна вимагати від неї зразкової поведінки, коли й дорослі дозволяють собі деякі хиби.
Да нормальный у Вас ребенок! Ей всего 2 года. А бабушка, мягко говоря, небольшого ума. Не обращайте внимания.
Пусин Кукин• 08 января 2019
Ответ дляАноним_1476
А хотела я сказать что возможно бабушка права и малая нервова это недопустимо нервы показывать
О, ’эксперт’ по вопросам детской психологии объявился .
Дети не контролируют свои эмоции, да будем Вам известно. Почитайте для общего развития .
Пусин Кукин• 08 января 2019
Ответ дляСоветничаю тут
Ну, так виходить, що вона живе закордоном, робить дорогі подарунки, тому, я так розумію, дійсно чекає, що діти зобов´язані завжди бути в гарному настрої, коли вона спілкується з ними. хоча, це неправильно і доросла людина мала б це розуміти. ніхто не буде натягувати пластмасові посмішки.
Эгоизм у нее зашкаливает.
автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ дляПусин Кукин
Эгоизм у нее зашкаливает.
мені інколи здається, що вона думає, що без її грошей ніхто й не слухатиме її. але це ж не так. не знаю, в який момент почали складатися такі стосунки. можливо, коли я вдруге вийшла заміж. І перестала бути повністю від неї залежною....
УраганнаЯ• 08 января 2019
ой, забейте.
у меня свекровь с фотоаппаратом не расстается. достала уже всех со своей манией фотографироваться. Старший (6,5 лет) уже ее чуть ли не посылает. Младшая только готова позировать.
Пиши-пропало• 08 января 2019
Ответ дляСоветничаю тут
Они вживую общались когда-нибудь? Ребенок еще маленький, для него бабушка на планшете, это как мультик. Какое общение через планшет.
автор Советничаю тут • 08 января 2019
Ответ дляПиши-пропало
Так, мама приїжджає щоліта на місяць.
Кондуктор маршрутки• 08 января 2019
Ответ дляПьяная вишня
Моя дочка до 2,5 лет почти не говорила.
Врачи и логопед сказали, что это из-за одной проблемы по лор части, которую перерастет и все будет ок (Сейчас ей 5 и уже говорит хорошо)
Так что я особо не настаивала и не заставляла ее говорить.

Но вот свекровь (педагог, кстати) сказала мужу, что дочка наша ’умственно отсталая’.
Ой, что было, что было. Я всем объяснила, кого считаю среди нашей родни умственно отсталым.

Автор, защищайте ребенка. Вы же мама.
Бабушка не боится грубой показаться, а вы все в дипломатию играете.
и правильно сделали! взрослые люди, которые считают, что могут говорить любое свое мнение любыми словами, должны помнить, что тогда в ответ им могут тоже сказать любое мнение в любой форме))).
у меня сестренка до 2 лет молчала, ну буквально десяток детских слов (мама, папа, баба, няня, дай, на..) и всё! соседке страшно нравилось сравнивать ее со своей дочкой (ровесницы) - постоянно злорадно спрашивала ’ну что? ваша еще хоть слово сказала? нет? хи-хи, а вот наша..!’ пока она не достала старшего брата и он ей ответил оочень злым тоном, отчеканил: наша Катя лучше вашей! потому что она наша!
видимо явно недобрый тон брата о чем-то сказал все таки соседке, она так напряглась, покраснела и больше не приставала)). а сестренка в 2,1 заговорила предложениями, очень чисто и правильно). видимо накапливала слова чтобы сразу заговорить
Екатерина999• 09 января 2019
З Вашою дитиною все гаразд.