АнжелинаДжоли• 08 января 2019

Підручники

Дівчата, дітки яких ходять до 1 класу , підкажіть , які за новою програмою потрібні навчальні зошити і буквар... хто автори?
нам до школи наступного року, але вже читає,вирішує приклади.... цілком зможе займатись по програмі 1 класу....
але посібників дуже багато.
підкажіть, за якими зараз дітки навчаються.
Всім вдячна за поради!
Акито• 08 января 2019
Какой смысл тогда? Дети будут учиться, а Ваш лениться? Не рекомендую бежать впереди паровоза или же рассмотреть вариант частных учебных заведений ,где Ваши стремления оценят

постою_послушаю• 08 января 2019
Вот Вы когда узнаете, какие нужны, то именно их и не покупайте. Иначе ребенку в школе будет скучно потом.
GekkoMia• 08 января 2019
Математика Скворцова, Оноприенко (Ранок)
Укр.мова Коваленко, Тельпуховська
Букварь у нас на русском Вашуленко, Лапшина
Акито• 08 января 2019
Я б Вам рекомендувала зайнятися каліграфією: тобто увага на поставу дитини, на плече,на моторику ,на вдосконалення м’язів , на гачки та палочки
GekkoMia• 08 января 2019
Рабочие тетради родители сами принимали решение, брать не брать. Тоже Ранок - они все новые для НУШ, не перепутаете
Акито• 08 января 2019
Ответ дляGekkoMia
Укр.мова Коваленко, Тельпуховська
А мені Скорцова не сподобалась , в старшій школі її не продовжують.
AnyaSkazka• 08 января 2019
Букварь-Вашуленко, математика-Заика, английский-Митчел.
Zvezdochkina• 08 января 2019
Ответ дляАкито
Старшей школу по НУШ еще вообще нет.
Откуда вы знаете то там
Будет?
Zvezdochkina• 08 января 2019
Школы сами выбирали учебники.
Вы можете только в школе спросить что именно они получили в библиотеку

автор АнжелинаДжоли • 11 января 2019
Ответ дляAnyaSkazka
Дякую Вам.
КапитолинаЯ• 11 января 2019
Вам би краще запитати у вчителів, які будуть вашу дитину навчати. Знаю що кожна школа може обирати для себе різні програми навчання. Ми синові купували підручники для 1-го класу такі http://knigosfera.com.ua/category/1_klas_pidruchni... , але за ними не все займаються. У моєї куми син теж у першому класі зараз, але має зовсім інші підручники.