11 января 2019

Чи правильно зроблено?

Дівчатка, хлопчики! Як ви гадаєте, рахувати треба тільки ялинкові прикраси чи все разом. Чи сніжинки і ялинки не треба рахувати? Хоча сніжинка теж може бути прикрасою для ялинки. Заплутались. Може вже хтось зробив таке. Це зимовий зошит 1 класс. Дуже цікаво. Все зробили, по цьому завданню сумніваємось. Дякую всім:)
Аноним_1480 11 января 2019
Пусть ребенок сам делает задание, может вырастет умнее, чем мать
спальное место 11 января 2019
ну четко ж написано ’ялинкові прикраси’, причем к ним все остальное?
соняшка 11 января 2019
написано ’посчитайте елочные игрушки’, елка - это елочные игрушки? и снежинка представлена как обычная снежинка
спальное место 11 января 2019
Ответ дляАноним_1480
Пусть ребенок сам делает задание, может вырастет умнее, чем мать
так там уже посчитали.. или мама помогла, или ребенок не читает условие задачи..
автор Обнимашкина 11 января 2019
Ответ дляАноним_1480
Пусть ребенок сам делает задание, может вырастет умнее, чем мать
Цього й слідумало чекати, я з добром, а ви зі злістю, не треба було і заходити, щоб обгадити, йдіть собі)
Губка Боб 11 января 2019
Ответ длясоняшка
написано ’посчитайте елочные игрушки’, елка - это елочные игрушки? и снежинка представлена как обычная снежинка
а чому? не видно ’хвостика’ щоб на ялинку чіпляти?
автор Обнимашкина 11 января 2019
Ответ длясоняшка
написано ’посчитайте елочные игрушки’, елка - это елочные игрушки? и снежинка представлена как обычная снежинка
У нас є прикраси у вигляді сніжинок і ялинок
соняшка 11 января 2019
Ответ дляЗлойанОним
У нас є прикраси у вигляді сніжинок і ялинок
на рисунке четко видно что елочки и снежинки без веревочек, не ищите подвоха в детском задании
спальное место 11 января 2019
Ответ дляЗлойанОним
У нас є прикраси у вигляді сніжинок і ялинок
на рисунке четко выделили ’прикраси’ ниточками.
соняшка 11 января 2019
Ответ дляГубка Боб
а чому? не видно ’хвостика’ щоб на ялинку чіпляти?
мне кажется да,а если бы там животные были нарисованы? в виде фигурок животных тоже есть игрушки.это задание для ребенка, а не для родителей какие могут надумать что угодно
Губка Боб 11 января 2019
Ответ длясоняшка
на рисунке четко видно что елочки и снежинки без веревочек, не ищите подвоха в детском задании
Правильно... у нас виноваті дитина, її мама,а от автори завдання?
Невже не можна підібрати такі малюнки,щоб не було підстав шукати ’подвоха’?
Губка Боб 11 января 2019
Ответ длясоняшка
мне кажется да,а если бы там животные были нарисованы? в виде фигурок животных тоже есть игрушки.это задание для ребенка, а не для родителей какие могут надумать что угодно
а діти що повинні всі мислили так як автор малюнку придумав?
Так отож... Хоч і НУШ, а підхід стабільно сталий.
соняшка 11 января 2019
Ответ дляГубка Боб
Правильно... у нас виноваті дитина, її мама,а от автори завдання?
Невже не можна підібрати такі малюнки,щоб не було підстав шукати ’подвоха’?
я так поняла, что вместо того чтоб подумать над заданием, некоторым проще искать виноватого в сложности задания
автор Обнимашкина 11 января 2019
Дійсно, багато завдань з ’підвохом’, тому й запитала, як більшість вважає, тільки й всього
соняшка 11 января 2019
Ответ дляГубка Боб
а діти що повинні всі мислили так як автор малюнку придумав?
Так отож... Хоч і НУШ, а підхід стабільно сталий.
я думаю розгами ребенка не побьют если он вдруг решит что снежинки тоже елочные игрушки, иногда и на своих ошибках дети учатся
Олька Модниця 11 января 2019
Суть навчання в першому класі не зробити все правильно за допомогою мами, а навчитись вчитись самостійно.
Губка Боб 11 января 2019
Ответ длясоняшка
я думаю розгами ребенка не побьют если он вдруг решит что снежинки тоже елочные игрушки, иногда и на своих ошибках дети учатся
не розумію чому рішення дитини,що сніжинка іграшка - це помилка?
а чому не помилка навпаки?
От в чому питання. Все просто - потрібно вгадати яку сме правильну відповідь заклав автор завдання. А якщо ще припишемо думку вчительки,то взагалі - правильного рішення завдання немає
Олька Модниця 11 января 2019
Ответ дляЗлойанОним
Дійсно, багато завдань з ’підвохом’, тому й запитала, як більшість вважає, тільки й всього
Має значення як думає дитина, бо всі ці допомоги роблять нашу освіту такою поганою, бо вчитель не бачить і не розуміє засвоїли діти матеріал чи ні?
соняшка 11 января 2019
Ответ дляГубка Боб
не розумію чому рішення дитини,що сніжинка іграшка - це помилка?
а чому не помилка навпаки?
От в чому питання. Все просто - потрібно вгадати яку сме правильну відповідь заклав автор завдання. А якщо ще припишемо думку вчительки,то взагалі - правильного рішення завдання немає
а потом бедному ребенку придется решать интегралы и диф.уравнения и думать какой правильный ответ заложил автор учебника. Кошмарно