Лиса Патрикевна• 11 января 2019

Як вмовити чоловіка сходити до психіатра?

Проблеми не бачить. На свята підпив і розмалював лице фарбами (камуфляж,як у солдатів). Років три тому таке вже було,це вдруге. Говорить ,що дивився фільм про війну і захотілося. Блін,я ж ,коли дивлюсь фільм про Попелюшку,то кришталеві сататниці на ноги не взуваю! Це не нормально,це якісь розлади(
автор Лиса Патрикевна • 11 января 2019
Зовсім не смішно. Зробила фото руки,там видно шрами від порізів. Можете перевірити в гуглі,такого фото там нема.

автор Лиса Патрикевна • 11 января 2019
То ж питання повторюю,як затягнути до психіатра?
Доктор Хаос• 11 января 2019
Никак. Самой уходить, если опасаетесь агрессии.
_ХАТШЕПСУТ_• 11 января 2019
Сумчатая кошка• 11 января 2019
що з попередніми подарунками робив? ножами
автор Лиса Патрикевна • 11 января 2019
Ответ дляСумчатая кошка
Так на фото все видно. Кожен ніж перевіряв,чи гострий,проводячи лезом по тильній стороні долоні
Сумчатая кошка• 11 января 2019
Ответ дляЛиса Патрикевна
тоді питання до Вас, чому тільки тепер Вас це насторожило, а не після першого/ другого порізу? які ще моменти є?

автор Лиса Патрикевна • 11 января 2019
Ответ дляСумчатая кошка
Після першого разу дала звіздюлін і все було добре потім. Другий раз був вчора
автор Лиса Патрикевна • 11 января 2019
Вибачте,не дочитала,я не про порізи відписала.Порізи при мені мали місце (при першому випадку,коли побачила,що себе розмалював). Всі ті шрами були ще до мене. Більше тих порізів ,перевірок ножів так би мовити,при мені не було. Разом 10 років. Коли я то вперше побачила,то сказала,якщо ще раз то досвідос. Більше такого не робив. Але ж фарбами мордяку намалював( . У нього до мене було складно зі стосунками,дружина перша мізки виносила(але це лише з його слів). Ми познайомились,коли він був вже розлучений пів року і рік жив окремо.