Аноним_1546• 13 января 2019

хто живе серіалами?

я не дивлюсь все підряд. Лиш декілька якісних стрічок мене полонили.. Але є серіали із такою внутрішньою енергією акторів, що я не можу нормально мислити, все думаю про акторів..
подивилась історичний серіал Імператриця Кі.. там такі сцени, така роль головного героя...імператор з невдахи невпевненого ста зрілою особистістю із такоою силою духу, якій позаздриш. Актор так це все передає, на початку фільму, потім сила головного героя росте..і ця сила - в погляді. Актори грають поглядом, і по цьому погляді видно все, всю гаму емоцій.
Оце я захопилась..) у кого так теж?
це нормально ?)
P.S. взагалі-то дома дитина і нею б займатись, а я тільки чекаю її сну.
Брюнетка в Мармеладе• 13 января 2019
Я до корейских пока не добралась)) Но очень люблю сериалы! Из последнего ’зашли’ ’Миллиарды’, ’Кровавая барыня’. Жду новые серии ’Анатомии страсти’

Ласковая_львица• 13 января 2019
Ки понравилась ,но к концу уже нудновато было
Разачаровусь_очень_быстро• 13 января 2019
Корейские дорамы на историческую тематику -классные! С мужем пересмотрели много. Игра актёров потрясающая. ’Королева Сондок’-супер. Когда смотрела ’ Императрицу Ки’ в некоторых эпизодах слёзы текли ручьём.
автор Аноним_1546 • 15 января 2019
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
а в КОролеві Сондок є любов і хімія між головними героями? і ще красунчик головний герой