Я такое• 16 января 2019
Где на майские теплее в Греции или Турции
В Турции были, море было прохладно на майские, воздух до 30, в Грецию первый раз, интересует Погода и море, рассматривая о. Крит
KaterionOK• 16 января 2019
Була на травневі і там, і там. Залежить від погоди. В один рік в Туреччині (кемер) було плюс 29, вода 17. На Кріті (в інший рік) 32, вода 20 (в цей же час друзі були в Туреччині і в них також вода була плюс 20).