Віруся• 18 января 2019

Шукаю електронну версію солідного англ. тлумачного словника

Можливо, хтось поділиться - буду дуже-предуже вдячна. Не перекладний, а саме тлумачний, де описано всі можливі значення. Електронні в мережі не підходять, треба зробити покликання на конкретні сторінки.
Uebersetzerin• 18 января 2019
multitran.ru, но это просто словарь с огромным количеством слов и их значений
или купите Abbyy Lingvo, если для установки на компьютер

автор Віруся • 18 января 2019
Ответ дляАноним_1431
мені потрібне відскановане друковане видання, щоб вказати сторінки покликань у своїй праці
Лера-2d04• 18 января 2019
Удалено администрацией...
bob tonka• 18 января 2019
Віруся, я не дуже розумію, що вам тре, але у будь-якому випадку Oxford Dictionaries будуть мати це у своїй лінійці)))
АляМ• 18 января 2019
Навряд чи знайдеться таке, може в бібліотеці пошукати? Або хтось вже писав та давав посилання на такий варіант? Є ж опубліковані роботи.
Ще є сайт https://www.twirpx.com/ , там можна знайти дуже старі залиті файл, може, пощастить.
автор Віруся • 18 января 2019
Ответ дляЛюбящая болтать
У бібілотеці лише наші стоять(((. А закордонні видання гордують усією нашою наукою і літературою. Їм подавай покликання лише на їхні публікації і на їхні словники.
АляМ• 19 января 2019
Ви впевнені, що лише наші в бібліотеках? Є відділи іноземної літератури в научних бібліотеках, в бібл.Мудрока і тп, і там точно є потрібні видання. Тим більше, що ви в Києві.
І, ще раз, ви ж можете подивитися чиїсь статті та знайти посилання на сторінкі довідників.

АляМ• 19 января 2019
Мудрого.
автор Віруся • 19 января 2019
Ответ дляЛюбящая болтать
Так, доведеться згадати молодість і податися до бібліотек)) Може, десь знайду. Ні, мені треба багато лексичних значень слів паспортизувати за словником, звісно, на них ніхто не покликався.