Беговая дорожка для носа• 21 января 2019
Тьоща чи моя мама
Живемо з чоловіком вже 7 років, недавно родила 2 дитину. Мої батьки живуть від нас далеко, але моя мама працює приблизно за 400 метрів від мого дому. Після моїх родів мама приходить практично кожного дня після роботи і сидить по 3 год поки тато не буде їхати з роботи і не забере до дому. Чоловік не проти, бо він на роботі в Польщі, коли був дома її ноги тут не було. В принципі вона в сім´ю не лізе, приходить посилить, може посидіти з старшим малим поки я щось роблю. Але час від часу пружить морально, я себе відчуваю калікою, яка з дітьми ради дати не може і ще мама підключається.
Я раз натякала, що може не приходити, я даю раду дітям. Вона не обідилася сказала, що до дому не хоче іти, там самотньо, а тут з внуками посилить, а потім ще бонус плюс, тато до дому на машині відвозить, і день швидше минає)))
А ще сусіди почали потоки пускати, що до мене мама ходить як по свячену воду.
Натякати ще раз, чи нехай ходить і не звертати увагу на сусідів?
Пуки-куки• 21 января 2019
Хм, автор, а какое вам дело до соседей? Мама же вам помогает, мужа пока нет рядом и маме так проще добираться домой )
неДоПриличий• 21 января 2019
Ответ дляФФФФристайла
Обідилася -обоазилась роди - пологи
Вы перед тем,как исправлять ошибки,сами прочитайте,что написали.
Бюст Березуцкого• 21 января 2019
Сказать что я удивлена, ничего не сказать. Просто нет слов.
Вам так важно перед соседями быть героем и всех убедить, что сами справляетесь, что готовы запретить маме приходить к вам домой?
Краля-Галя• 21 января 2019
Вы очень странная , я была бы счастлива, чтобы моЯ мама приходила каждый день ещё и с детьми помогала. Ещё учесть то ,что муж на заработках, я б сама могла у ума
Роллс-Ройс• 21 января 2019
Ви би дякували мамі що допомогає.
В сім´ю не лізе, чоловік на заробітках...
Вам що так важливо що сусіди кажуть?
Беговая дорожка для носа
• 21 января 2019
Ну по факту вона мені не шкодить, але старший грається самий, або я з ним займаюся підготовкою до школи. Менший або спить, або на мені висить, до неї на руки не іде, тому лишити і щось робити інше не можу. Коли ідемо гуляти виарший малий возить коляску чи санки і я з мамою збоку ходжу. Приходимо я її саму лишаю і іду годувати меншого, він на ГВ і тут я пропала на хв 30-40. Вона сама сидить, мені її шкода, потім 5-10 хв попили чаю і вже треба їй їхати, бо тато в машині чекає. Я розуміє, що не приділяю їй належної уваги, але не можу все лишити і забавлчти її. А так вона дома могла б відпочити, щось приготувати
Я_поехала• 21 января 2019
А причем здесь тЬОща ( кстати, теща так і буде українською)? Вы же о маме своей пишете.
Роллс-Ройс• 21 января 2019
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Якщо вона вибирає до вас приходити, хай приходить. Ви походу з нею не близькі, якщо ви думаєте що маєте її забавляти. Просіть про допомогу, і вам легше і їй не скучно. Суп зварити, одяг малому прасувати, це вас зблизить.
Бубль Гум)• 21 января 2019
Шо б это я свою маму ТЬОЩЕЙ обозвала
В следующий раз, когда мама придет, скиньте на неё детей и отдохните, вы в загоне.
Беговая дорожка для носа
• 21 января 2019
Ответ дляРоллс-Ройс
Я не смію, вона після роботи. Як це буде виглядати, я цілий день дома сиджу, а вона буде після роботи приходити і мені борщ варити
Апрель Ивановна• 21 января 2019
Вообще ничего не понятно. То теща, то мама, то одно, то другое. Еще и суржик
ежик в тумане• 21 января 2019
Чого Ви не читаєте те, що написали,перед тим, як опублікувати? Не поважаєте себе-поважайте інших! А по темі, Ви з мамою однакові.