Аноним_1433• 27 января 2019
нє
а якщо ще і не закривається, то взагалі дурниця. Або витягнуть цінні речі, або всі бачитимуть, що лежить там.
Аннуитет• 27 января 2019
Ниче вы не понимаете. Это модная сумка, только она должна быть одной из, а не единственной и под определенный стиль и не в маршрутку
Детсадовский полицейский• 27 января 2019
Гарна і стильна!) Вони ще цей рік будуть актуальні точно, тому можна купувати, тим більше ціна невелика.